Обновено
Данска Знаме На Лицето Шминка Главата Капа Пилула Случај Џеб Медицина Складирање Кутија Сад Фармацевт

Данска Знаме На Лицето Шминка Главата Капа Пилула Случај Џеб Медицина Складирање Кутија Сад Фармацевт

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase, Џеб, Фармацевт.Функција : -Лесен и пренослив : совршена големина за чанта, џеб, и патување преземање; -3 главниот прегради да се организира пилула преземање; -огледало е спроведен во внатрешноста на случај; -Издржливи и долготрајни; -BAP-слободно : нема штета елементи на човечкото тело и здравје; -одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството кои имаат хронично болни и да им даде внимателен се грижат за преземање на медицина.Пакет Количина : 1 x Pillcase.Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) height Image : 5.8 cm diameter Classification : Pillcase, Џеб, Dispenser Feature : -Лесен и пренослив : совршена големина за чанта, џеб, и патување преземање-3 главни прегради да се организира пилула земајќи-огледало е спроведен во внатрешноста на случај-Издржливи и долготрајни-BAP-слободно : нема штети елементи на човечкото тело здравје-одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството кои имаат хронично болни и да им даде внимателен се грижат за полагање на medicine Package Количина : 1 x Pillcase.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мали тегли се вклопат во еден Шминка торба, или носење на багажот за да го користите дома или onthego.Тие се

Ние се изврши извори, контрола на квалитет и исполнување.Овој спреј шише е погодна за наводнување на рас

Пакетот вклучува : 3 Pcs;Капацитет : 80ml;Големина : 35 x 145mm / 1.38" x 5.7";Материјал : Силикон;Боја : Розева.Направи на

4 унца јасно пластика шише.Оваа 4 унца јасно пластика шише е популарен избор за чување и внимателно издав

9 ОЗ ПОЛИЕТИЛЕН ЈАСНО ШИШЕ со Алкохол отпечаток; Удобен замав капак, го намалува мириси, одржува чистота.

МЕРЕЊА : Висина 4.22" x Дијаметар 1.30 ".ТЕМА ГОЛЕМИНА : 20400 ИЗДРЖЛИВИ : Сина Избледени Стакло Совршено да се ук

Пакетот вклучува : 12pcs 15ml Празни Јасно Усна Сјај Контејнери.Материјал : пластика;Боја : clear;Капацитет : 15ml;

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.СЛЕДНАТА ГЕНЕР

Парична казна и единствен спреј, многу лесно да се работи.Направени од високо квалитетна ABS материјал, и

Висок квалитет на алуминиум заврши и градба со армирано челик агли за дополнителна издржливост 2во1 про

подарок картички ❤Фармацевт спреј празно шише, тие се издржливи, и поддржува можете да повторна употре

Ionised Шишиња направени од богородица Алуминиум прави садот погодна за пакување, Етерични Масла, Парфимер

Мерења : Висина 4.60" x Дијаметар 1.53".Стакло pipette укина производ прецизно, да им се овозможи да се извлече т

10 парчиња, доволен за секојдневна употреба или холидеј патување, доволно за да се задоволат вашите разл

Материјал : PETG; Капацитет : 10 ml; Големина : 104*16.6 mm.Сребро и стилски, секој капак има вграденво управување с

Машина За Миење Садови Безбедно.Мешање на етерични масла.За наводнување на растенијата.На трајни млазн

Парфем шише е исклучителна изработка, исклучителна производство, оригиналност, со карактеристики, техн

Количина : 480 Парчиња (Комплетен Сет со Дното Јасно База Тегли + Метален се Зголеми Розово Злато Капаци За

Направен од висок квалитет на јасно пластика, безбоен, и нетоксични, отпорни, refillable и еднократно.Издржли

МЕРЕЊА Висина : 3.83" / Дијаметар : 2.00".ВИСТИНСКИ КИЛИБАР СТАКЛО : Темно вистински килибар стакло круг шиш

Овие пластични спреј шишиња се во мини големина(113mm / 4.4"висока и 35mm / 1.27"широк), може да се вклопат беспрек

Технологијата за компресија : Магла спреј шише е дизајниран со моќен предтехнологијата за компресија, к

【0.3 mm Млазницата за Ултра Фина Магла Спреј】Висока прецизност прскање со ласерски здодевни техника мож

Печат во внатрешноста на капакот гарантира дека тоа нема да излегуваат во јавноста, и вие не мора да се г

Scroll