Обновено
Птичји Кафез Маска, Птичји Кафез Мрежа Нето Покрие Здолниште Најлон Mesh Ткаенини Птичји Кафез Семе Catcher Дише Вентилирани Перат (Зелен)

Птичји Кафез Маска, Птичји Кафез Мрежа Нето Покрие Здолниште Најлон Mesh Ткаенини Птичји Кафез Семе Catcher

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 729.60

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.На птичји Кафез Покрие им овозможува на циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот птица кафез внатрешни работи останува светла.Еластична дизајн на врвот и на дното се вклопува безбедно на околу вашиот птица кафез и да се избегне преминот.Направен од висок квалитет на најлон ткаенина, која е мека, дише и вентилирани.Лесно се перат, достапен во 4 бои, ќе имате повеќе избор.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Птичји Кафез Покрие Материјали : Најлон Mesh Ткаенини Факултативна Боја : Сина, Црна, Бела, Зелена Висина : Околу. 33cm / 13inch Обемот : Прибл. 132-250cm / 52-98.4 инчен Функција : им Помогне да се елиминира неуредна семе се разбегуваат на вашиот кат Количина : 1 PC Пакет Тежина : Околу. 58g Пакет се Вклучуваат : 1 x Птичји Кафез Покрива Само Имајте на ум : Машина перат ладна температура на нежна циклус и се исуши.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

ХИДРАТИ во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови и неOBD 1995 година и постари.ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕН

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372 Скала : 1 / 72 Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Донесе Навиваат за Вашиот Божиќ или Одмор Партија и шарм вашите гости!Овие вино стакло маркери се соврш

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

Фабрика директни објект само Think Pad x260 Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за м

【Страна Клапи Hammock : 】57.Гаранција за парите назад.Куче седиште покрива целосно го задржи вашето седиште

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Scroll