Обновено
Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со 34 21:9 (3440x1440/2560x1080/1792x768) Таблета паметен Телефон, Лаптоп, Монитор TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со 34 21:9 (3440x1440/2560x1080/1792x768) Таблета паметен Телефон,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1031.76

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични. Во 99% транспарентност задржува оригиналниот екран светлината и дефиниција. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.Единствен Материјал : 99.9% HD воено-одделение филмот е жолта отпорни.Анти-отпечатоци грб го спречува отпечатоци од прсти и други дамки на површината, ќе добиете подобро гледање искуство.Прецизно Сечење : Напредни прецизност ласерско сечење технологија обезбедува на филм за да се покријат вашиот уред до најголемиот степен.Висока Чувствителност : Висока чувствителност и HD дефиниција ви донесе брза апликација за подигнување, мазна игра и видео репродукција, нека можете да уживате во удобноста на флуентност.Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа, држи вашиот екран сосема нов.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински Оем : Да, Категорија 2 : Ладење, Заменет Дел Број : 22910313, Дел Уп# На Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори 【Долж

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 203 ПОНИСКИ BICUSPIDS CUSPIDS СЕКАЧИ КОРЕНИ НА УНИВЕРЗАЛ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃО

ХИДРАТИ во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови и неOBD 1995 година и постари.ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕН

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на преOBDII возила, 1995 и постари.Не правниот за продажба или користење во CA.П

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Дизајниран да придавам влогови на кожа и да се направи вашите раце, нозете изгледаат свежо и негување.Ди

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Донесе Навиваат за Вашиот Божиќ или Одмор Партија и шарм вашите гости!Овие вино стакло маркери се соврш

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

Scroll