Обновено
Zonman Држач за iPhone/Samsung Галакси - Мало Пакување - Црна Шема

Zonman Држач за iPhone/Samsung Галакси - Мало Пакување - Црна Шема

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1168.56

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Фокусна должина може да се прилагоди слободно од продолжи пол.Висок квалитет на метални шипки, исклучително лесен, висока јачина и стабилна во употреба. До 2015 Најновата верзија Безжична Bluetooth Мобилен Телефон Monopod со Далечински управувач, нема потреба да нарачате дополнителни блендата.Мали, ултра-тенок и кул дизајн за паметен Телефон .Лесно може да се носи во џеб или торба и да се пука насекаде.Обезбедува дополнителни или несакани осветлување за креативни photography and videography.Пакетот вклучува : 1 * Bluetooth далечинскиот управувач се справи со 1 * Карбонски влакна телескопски стап 1 x Мини LED Светло 1 * Tripod 1 * Мобилен телефон заградата 1 * Крпа торба 1 * USB линија Опис : капацитетот на Батеријата : 120 ма време на Мирување : 6 дена Работното време : 40 H Далечинска контрола на далечина : 10 M време на Полнење : 1.5 H Полнење време : околу 350 пати Led32 Пополнете Светлината Спецификации : LED Светилка Монистра : 32pcs.Температура на бојата : ≥5200 K.Вградената Батерија : Li-полимер 800m Ah.Напон : 5 V 1 A.Време на полнење : 3hrs.Моќност : 1.2 W.Net Тежина : 1.1 мл / 32g.Големина : 43 x 60 x 11 mm.Answer : ___________________________ Note : Депонија енергија на батеријата ќе биде испразнета за првите три полни.Зум функција е компатибилен со Android паметни телефони само.Зум функција не е компатибилен со iphone во овој момент.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Алуминиум легура+ABS.Игра и Полнење Двете Заедно : со Оглед употреба навики ,резерва порт за по

Ставајте го вашиот уред во хоризонтален или во вертикален режим на мек зафат површина или во усна во пре

Материјал : ABS.Големина : 62*62*24mm.Брзина : 4500 вртежи во минута.Текст : DC5 V / 0.1 A Модел : Ширина Поголема Од 64mm.Па

13страна2инчен dual топката имајќи поцинкуван ролери, 251 / 2 45 инчи висок.Се користи за infeed, outfeed, или за поддр

Тоа не само што го ослободува вашите раце додека гледањето на некој филм, но исто така ги штити цервикал

БЕСПЛАТНИ ВАШИТЕ РАЦЕ совршен за гледање телефон & гледа филмот & ужива музика & GPS & телефон игри во спал

Технички Кажано : Овој производ е дизајниран во САД.Вашиот кревет организатор е компатибилен со сите па

【Rotable & Подвижен】 Две 360 степени топката заеднички корекција за саканиот агол на гледање.8 инчен паметен

Официјално Лиценцирани Дизни Мики И Пријатели Додатоци 19 DNMC00003 B001 Pop Grip со swappable врвот; префрлате од ваши

Постојат Две Позиции,Нагоре И Надолу за Да го поставите Уредот,Што е погодно за повеќе екрани да се кор

Чекор 4, Остатокот за 24 часа, а потоа можете слободно да зафат тоа.Инсталирање Instructions Step 1, Целосно чистењ

⚓ Висококвалитетни Материјали : Професионално дизајниран за Air_Tags силикони ракав, направени од удобно м

Универзална цикцак Виткање Десктоп Носителот Заградата за Мобилен Телефон / Таблет (Црна) 1 Се применув

Го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ВО СЕКОЈА СИТУАЦИЈА Ова носителот придава на флексибилен goose вратот стојат

【Лаптоп Стојат & Тастатура Столб】 Дизајн за Лаптоп и Тастатура, Компатибилност со Mac Book Pro / Air 13 16, 1017 инч

✿【КУПИ СО ДОВЕРБА】Selfie прстен Светлина извршени 100% . Dimmable led прстен светло дизајн, креативни и шик. Мате

Патка Лов Црна Браун Маскирна КаверПозадина.Совршен порибување stuffer за Божиќ, роденденски подарок за ло

Така можете да гледате видео записи или да слушате музика со рацете да ви бидат слободни.Компактен и кул

Купите таблет застане за да го зачувате вашиот таблет, мобилен телефон и рацете.Вклучува 1 i Pad папка.Мног

Ако цел износ над НАС $120, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни Целосно се прила

Ергономски Дизајн : лаптоп raiser стојат нуди сите варијации на агол на гледање, без грижа за пропаѓање или

ACCOMMODATES ПОВЕЌЕТО ТАБЛЕТИ И паметни телефони,СО ИЛИ БЕЗ СЛУЧАИ ОПРЕМЕНИ за 5" 12.9" уреди Компатибилни со i Ph

Ергономски дизајн : Кога ја користите L4 лаптоп стојат, вашиот лаптоп доаѓа до око ниво.Оваа ергономски д

Материјал : Алуминиум легура силикони.Стабилен без тресење, сите алуминиум легура е integrally формирана, по

"Ска и Реге" од Jamaican Знаме / Јамајка Подарок за Сувенири.За повеќе ска подарок се префрлите од вашиот Pop To

Симпатична Тропски Светла Портокалова Цвеќиња Шема Цвет за девојки.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од ва

Службен Се Восхитуваат Стока.Чудо На Punisher Черепот Pop Socket.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за

Им овозможува на WiFi конекција на монтирани i Pad за преземање на Апликации, аудио содржина и некои надград

1 : Вие не може да се движи напред и назад слободно 2 : Целосно прилагодливи, може да се ротира 360 степени за

Scroll