Обновено
Орална Б Компатибилен Четка Главата Замена за Перорална Б Виталност Прецизност Чисти (20 count)

Орална Б Компатибилен Четка Главата Замена за Перорална Б Виталност Прецизност Чисти (20 count)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 743.76

Мулти-ниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалитет услужни влакната направена од страна на Dupont.За белење на заби технологија за до 37% повеќе ефикасни за отстранување дамки и чистење.Средна сила заоблени-влакната да биде мека на непцата.Компатибилен со близу сите модели на Усно Б Моќ Четка за заби (види производство опис како што е подолу).Овие замена Четка за заби Глави се Компатибилни со твоите Усни Б моќ четка за заби* Тие имаат вграден влакната кои се наведнуваат лесно да се обезбеди флексибилност,темелно чистење способност, а исто така овозможуваат и нежно четкање и подлабоко чистење помеѓу забите.Тие се компатибилни со следниве Орален Б електрични четки за заби : - Орален Б Виталност Прецизност Чисти (Сите модели) - Орална Б Виталност Двојна Чисти (Сите модели) - Орална Б Професионална Грижа (Сите модели) - Орална Б Професионална Грижа Smart Series (Сите модели) - Орална Б Tri Zone (Сите модели) - Орална Б Однапред Моќ (Сите модели) - Орална Б Про Здравје (Сите модели) - Орална Б Триумф (Сите модели) - Орална Б 3 D Excel (Сите модели) - Усни Б Cross Action - Орален Б Floss Action - Орален Б Ortho - Орален Б Длабоко Понесете - Орален Б 3 D Бело - Орален Б Моќ Совет - Орален Б Чувствителни за Џвакање *Нашите четка глави не се компатибилни со Орален Б Виталност Sonic, Усни Б Cross Action Моќ, Усни Б Sonic Целосно или Орален Б Pulsonic.Демант : Нашите замена четка глави се во НИКОЈ НАЧИН поврзани / поврзани за Procter & Gamble Друштвото или на нивните трговски марки "Орално-Б ".Ние сме независни производителот / продавачот на квалитетот замена четка глави кои одговараат на повеќето електрични четки за заби*.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Го заменува : Echo # WYK192 A021000810 A021000811;.Одговара : Echo PB651 H PB651 T PB755 PB755 H PB755 T PB755 SH PB755 ST PB751 PB751 H Ранец Компресор;.Од

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа)...

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

【Страна Клапи Hammock : 】57.Гаранција за парите назад.Куче седиште покрива целосно го задржи вашето седиште

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го постав

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори...

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

ХИДРАТИ во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови и неOBD 1995 година и постари.ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕН

Вистински Оем : Да, Категорија 2 : Ладење, Заменет Дел Број : 22910313, Дел Уп# На Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Scroll