Обновено
zhanghong Нерѓосувачки Челик Изолирани Барел,Термички Изолирани Топли и Ладни Пијалоци Фармацевт,10L–20L-30L-40L-50L Литар Пијалок Фармацевт со Spigot за Топол Чај (Големина : C)

zhanghong Нерѓосувачки Челик Изолирани Барел,Термички Изолирани Топли и Ладни Пијалоци Фармацевт,10L–20L-30L-40L-50L

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2330.40

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се печат три токи,и во исто време да се зајакне запечатување на капакот,на запечатување перформанси е силна,за да се спречи прашина од паѓање во тенџере. 【Heightening и задебелување на дното на корпата】 : На дното на кофа има нозе,што не е лесно да се биде влажна.Тоа е погодно да се излее целиот кофа.Зајакнување на заварување на дното за да се продолжи работниот век. [Материјал] : млекото кофа е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик,со вода воланот и главата,лесен за пристап,три-слој температура заклучување дизајн,анти-scalding,термичка заштита,и вода тркала главата дизајн,лесно да пристапите. [Широк спектар на апликации] : Лесно за чување течни производи без истекување.Голема отпорност на топлина,многу погодна за складирање на масти,ghee,млеко,оцет,мед,итн.Тоа може исто така да зачувате сува стоки, како што се црн пипер/ориз/зрнца/чај за да се задоволат сите ваши потреби.Ви посакувам среќен шопинг!.Спецификација : Име : Нерѓосувачки челик печат barrel Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Capacity : 10 L,20 L,30 L,40 L,50 L,Функција : продавница течни/цврста храна,итн.Предности : отпорен на корозија,хигиенски,не е лесно да се rust Product апликација : домашна кујна/ресторан hotel Features : 304 од не ' рѓосувачки steel Three-ниво structure Insulation и ладно preservation Increase capacity Full СТП foam Smooth pouring Package Содржина : 1 x нерѓосувачки челик bucket If имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори на вашето барање во рок од 24 часа.Ви благодариме за вашиот покровителство。.

Повеќе детали

Name:
Stainless steel sealed barrel
Material:
304 stainless steel
Capacity:
10L,20L,30L,40L,50L,
Function:
store liquid/solid food,etc.
Advantages:
corrosion resistant,hygienic,not easy to rust
Product application:
home kitchen/restaurant hotel
Features:
304 stainless steel :
Three-tier structure :
Insulation and cold preservation :
Increase capacity :
Full PU foam :
Smooth pouring :
Package Contents:
1 x stainless steel bucket :
If you have any questions,please contact us in time,we will reply to your inquiry within 24 hours.Thank you for your patronage。 :

Слични производи во категоријата

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Вистински Оем : Да, Категорија 2 : Ладење, Заменет Дел Број : 22910313, Дел Уп# На Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го постав

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа) 1 / 4" x 1" челик месо

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

Помага sooth и омекне кожата.Тоа обезбедува навлажнувачки на хард, суви испукани кожата.Намалување на мус

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Scroll