Обновено
NCAA Охајо, Држава Магија Подлога, Леплива Не се Лизга Мат, Мобилен Телефон Носителот, Увеселителен парк...

NCAA Охајо, Држава Магија Подлога, Леплива Не се Лизга Мат, Мобилен Телефон Носителот, Увеселителен парк...

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

②Press тешко гелот подлога за 5 секунди по лепење.Не остава остатоци, е еднократно и може да се мијат кога станува валкани Чува и обезбедува предмети во место кога возите низ криви, се случува во текот на брзината испакнатините, одеднаш застанува, па дури и кога правите off road Димензија : 3.Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен училиште.Овој гел лепило подлога може да се намали на помали парчиња, безбедно да се користи помеѓу -20℃ ~ 120 ℃.Тоа исто така може да работи како анти лизга мебел влошки , тепих лента и лепило гел почиста да се отстрани прашина и домашно милениче коса на облека и компјутери. 【Обновливи и Обновлива Tackiness】 Оваа fixable гел подлоги може да се користи за многу пати, и нема да остави никакви остатоци или оштетување на она што ќе се придржуваме на тоа.Плакнење под топла вода и сапун или чистење со мала количина на триење на алкохол и да се обнови нејзината stickiness. 【Трајни & Премиум Квалитет】Направени од издржлив & malleable СТП гел, овој гел подлога носител е лесна и не-токсични,остава непријатен мирис и ви овозможува да се мијат и повторна употреба тоа. 【Совети за Подобро Искористување】①Please се задржи на површината за контакт на леплива гел влошки чиста и сува. 【Универзален Гел Подлога】 магијата гел подлога има повеќе намени и може да се применат за да се вашиот автомобил, дома и во канцеларија и на многу други места за да се одржи мали предмети како далечински управувач, камера, телефонот, парфем шише, пенкало, очила, копчиња, огледало, чаши и така натаму.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

универзал ер пропустливи автомобил телефон mountair пропустливи автомобил телефон носител е дизајниран да

Пролет Gripper Телефон Планината за Samsung Galaxy S4 мобилен телефон.Прилагодливи не се лизга вилици ќе се приспо

Упатство за употреба : ве молиме да ја исчистите површината на телефон или телефон случај пред употреба,

Компактен И Пренослив : светлото планината бенд е 14cm / 5.5 во долги и 2cm / 0.8 во широк.Тоа е многу мал и компак

2 инчен Тип : автомобил заградата е Применливо бренд : Општо Применливи модели : Општо Применливи сцена :

Со цел да се вклопи спорт, супербајк, издржливост и туринг мотоцикли користење на цилиндрични понесе ѕи

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

[Компатибилен Модел] Компатибилен со Samsung Galaxy S9 Плус / Галакси S9+.Случај за Samsung Галакси S9 Плус / Галакси S9+

Овој Автомобил Мобилен Телефон Носител е компатибилен за повеќето воопшто паметни телефони и GPS уреди о

Rotate без мртов агол, тоа е полесно да се користи.Велосипед телефон планината лесно може да се инсталира б

⭐[Флексибилно прилагодување на агол] X, Y dualоската ротира самостојно, на ротирачка база контроли на Xоска

Оваа чаша телефон носителот одговара на сите видови на автомобили, камиони, RVs, спортски автомобили, бро

Премиум квалитет, структурни паметен телефон стои во елегантни и софистицирани црна.Дизајниран од инду

Предупредување : Само одговара за 20182020 Range Rover Sport.Не се применливи за 20182020 Range Rover.Посветен база, не е блок

Надградба на вашиот полнење искуство при возење Брзо полнење, магнетни конективност, за една рака прис

Ладење артефакти, молчи ладење, брзо ладење, мобилните телефони не се топло, без заглавен, лесно да се иг

Совршено Компатибилни.замена е целосно прилагодлив со сите 17.2 mm вртливата топката монтажа заградата.Со

1 Без Механички или извори за да се прилагоди за да одговара на вашиот Телефон 2 Прилагодлив 360 степени з

Се вклопува Motorolal Мото E5 ИГРА и слични големина на паметни телефони (до 3,5 инчи, широк).Брзо се Качи на ваш

Усвојува високо ефикасноста на полнење надгради независни калем, 10 W Брзо Полнење безжична брзо полнење

i Benzer Mag On (ТМ) е најзгодно, лесни Магија phone држач за во автомобил.Силни Магнети Автомобил телефон планина

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Ма

АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН МОНТИРАЊЕ Монтирање на вашиот мобилен телефон со силна автомобил планината за да се

Мобилен Телефон Држачот.Автомобил Внатрешни Додатоци.Автомобил држачот.Стакло Леплива Заградата.Вози

Gomadic Држачот е многу прилагодлив со лизгачки / ротирачки механизми на страна, и на дното се обезбеди лесе

【Мултифункција】 : Дигитална Фото Рамка Албум поддржува дигитален часовник, календар, аларм, и тајмерот

1 Без Механички или извори за да се прилагоди за да одговара на вашиот Телефон 2 Прилагодлив 360 степени з

Спецификации : Предмет Тип : Оптички Сензор за Автоматско автомобил воздухот се пропустливи + Безжичен П

ПРИЛАГОДЕНО ЗА ТЕСЛА МОДЕЛ 3 / Y : Модел 3 телефон планината се користи за се одржи на паметен телефон.Без б

Scroll