Обновено
Ангелските Крилја Туш Завеса и Мат во Собата, Бања Ткаенина Завеси Водоотпорен Шарени Смешни со Куки, 70.8 од 70.8

Ангелските Крилја Туш Завеса и Мат во Собата, Бања Ткаенина Завеси Водоотпорен Шарени Смешни со Куки, 70.8 од

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 983.76

Полиестер. [Вклучувајќи] 1 компјутер 70.8 x 70.8" симпатична туш завеса (180 x 180 цм); 1 парче 19.6 x 31.4" doormat (50 x 80 cm); 12 pc туш завеса прстени. [Материјал на Бања Завеса] Направен од стручно избрани и темелно тестиран полиестер pongee, кој е направен да издржи влага богати бања средини.Не се Лизга doormat направени од полиестер, пропадна отпор. [Лесно да се Инсталира] современата туш завеса е погоден за секоја форма на туш род, тие би можеле да работат со било директно или криви туш прачки. [Моден Дизајн] Видови на уникатен дизајн за да бидете сигурни дека секој може да го најдете вашиот омилен бања туш сет, убава дизајн и дигитално печатени живописни слика која може да ги красат вашата бања. [100% Задоволство Гарантира] Ние веруваме во нашите бања поставува квалитет.Ако имате било каков проблем, или сугестија, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка за вас.HEOEH Симпатична Туш Завеса, Модерна, боја, дизајн, изглед едноставни и стилски.Вашиот дом ќе биде чист и свеж со овој водоотпорен туш завеса во собата.Marterial и Големина на : Туш Завеса: Полиестер pongee, 70.8 x 70.8 in Rugs : 100% Полиестер, 19.6 x 31.4 in Weight : 480g Function : -Водоотпорен, пропадна отпор-Опремен со 12 куки за лесна инсталација со минимален напор-Лесно да се чисти, машински мие, се мијат студено со нежни циклус, благ детергент треба да се користи, не кајгана.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полиестер.Материјал : 100% Полиестер.Водоотпорен материјал, еколошки.Големина : 66" x 72"Инчи.Тоа има 12 инчи г

Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум пол

100% Полиестер.Оваа апстракт минималистички туш завеса погоден за создавање на специфичен фантазија шар

МАТЕРИЈАЛ Тоа е лесна ткаенина туш завеса,Не чуден мирис.Не штети на луѓето.Машина перат.ГОЛЕМИНА 72" x 72"

100% Полиестер.Оваа евиденција на blue апстракт цвет туш завеса погоден за создавање на специфичен фантази

100% Полиестер.Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотп

Големина : 72" x 80" (180x200cm ).Материјал : Матирано PEVA.Водоотпорен и Лесно се грижи.Пакетот вклучува : 1 x туш зав

Памук 75 инчи широка x 72 инчи долго, Unlined.Екран Печатени 100% Памук Slub.Координирање на прозорец третмани и по

Оваа 72 "x 72" туш завеса е погодна за конвенционалните големина када и туш кабина.Пакувањето на производот

Опис : шарени личност полиестер туш завеса.Изработени од 100% полиестер;водоотпорен.Роман, храбар и неозн

СИМПАТИЧНА ТУШ ЗАВЕСА апстракт Оваа туш кабина завеса печатени со естетски позадина со портрет и лавра

100% Полиестер.ДРЖИ ВОДА ВНАТРЕ НОВИ смола за премачкување технологија држи вода слајд исклучување на 96и

Опис на производот Погоден за стандардна големина тушеви или кади, може да се користи сам.Убаво дизајни

Сина Градина Блаженство Hummingbird Туш Завеса Со Шарени Цвеќиња Декоративни Пролет Бања Décor И Accent Description Bring

Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум пол

Произведено во САД 12 копчето дупки за кука поставеност.Место чисти препорачува.Осветлуваат вашиот дом,

√ Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во

Scroll