Обновено
Поларните M430 GPS Работи се Види, Црна и бела (Продолжува)

Поларните M430 GPS Работи се Види, Црна и бела (Продолжува)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4372.32

Оптички heart rate монитор - континуирано, прецизно отчукувањата на срцето без градите рака преку 6 LED оптички сензор.Integrated GPS - водење види песни брзина, растојание, брзина и правци.Резолуција на екранот : 128 x 128. 24/7 активност следење - следете ја својата секојдневна активност, вклучувајќи и чекори, калории и спиење со насоки да ви помогне да стигнете до вашата активност цел.Вибрации на сигнали - бидат предупредени со вибрации известувања за дојдовни повици, пораки или во текот на обуката и периоди на неактивност.Батерија - три различни GPS види снимање опции да изберете од дозволи за 8 часа на речиси 30 часа обука време.Батерија 240 m Ah литиум полимер батерија.Со комбинирање на најдобри во класата GPS се види со напредни работи метрика и слободата на оптички отчукувањата на срцето технологија, Поларните M430 стои како нашиот предводник на водење на производот.Со персоналните работи на програма за поддршка на вашите цели за оваа сезона и да ги зголеми.Резолуција : 128 X 128; Отпорност на Вода : WR30. Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори 【Долж

Донесе Навиваат за Вашиот Божиќ или Одмор Партија и шарм вашите гости!Овие вино стакло маркери се соврш

Етилен Винил Ацетат единствена.Едно парче пена дизајн се чувствува меко и удобно додека се лесно да се ч

Повторете Режим : Една Датотека, Директориум на Сите Фајлови вградениот Звучник : 8Ω2 W Операција Начин : П

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372 Скала : 1 / 72 Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Запали факелот, (оган нема да betoo малку, за да биде во можност лесно горат цевка веднаш до топлина мијални

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се пе

Лесен за инсталација : производот структура е компактен, лесен за инсталација, погоден за инсталација н

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

Дизајниран да придавам влогови на кожа и да се направи вашите раце, нозете изгледаат свежо и негување.Ди

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

New York Yankees.Френк Crosetti.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, д

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го постав

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Scroll