Обновено
SHYPT Отворено Камера Надзор Камера IP-65 водоотпорен Домување Cam Ноќ Визија за Човекови Откривање Безбедност

SHYPT Отворено Камера Надзор Камера IP-65 водоотпорен Домување Cam Ноќ Визија за Човекови Откривање Безбедност

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 12737.28

Леќа(mm) : 2. 8-12mm.Складирање : 32 G.Фокусна должина : 4mm.Инсталација : Таванот.Посебни Карактеристики : Водоотпорен/ Водоотпорна.Леќа(mm) : 2. 8-12mm Storage : 32 GConnectivity : IP/Network Wired Installation : Ceiling Special Карактеристики : Водоотпорен/ Weatherproof Alarm Акција : e-mail Photo Video Формат на Компресија : H. 264 Viewing Агол : 110°Димензии(L x Wx D) mm : 132x68(Дијаметар на планината е 70m)Поддржани Мобилни Системи : ios Weight : 252g желудник Тип на Сензор : CCDNight Визија Растојание(ft) : 50 High Дефиниција : 1080 P(FULL-HD)Стил : Куршум Camera Wall Заградата : Ceiling Sensor : CCDAlarm Акција : Локалните Alarm Technology : Infrared Network Интерфејс : Wi-fi/802.11/б/g Field на Гледање : 110 Degrees Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет : 1x webcam Installation метод : обичните.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【1080p HD & 120° Широк Агол за да бидете безбедни и ден и ноќ】Со 1080p HD резолуција и 120°широк агол леќа, безбедн

Напојување : Нормален.Технологија : Инфраред.Технологија : Pan / Навалување / Зум.Answer : ___________________________ Note :

30 FPS @ 2560x1920 H 265 технологијата за компресија.Smart поток III за да се оптимизира пропусен опсег ефикасност.Wdr П

[Не заземаат простор] Објективот на безбедноста камера со мали димензии, highdefinition леќа и несветлина ноќ,о

HD Снимање : Yes.Боја Поддржан Од : Боја.Ефективна Камерата Резолуција : 2.1 Мегапикселна.Максималната Видео

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

На 720 P HD камера носи визуелно уживање, исто како да се биде на сцената.IP66 Водоотпорен Заштита.Издржливи д

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Безбедносната Камера е идеален избор за мултиупотреба сценарио,отворен и затворен,канцеларија,supermaket,,д

Оваа PTZ безбедносна камера обезбедува поширок мониторинг на опсег за да се заштити вашиот дом и имот.Мож

HD ноќ vision4 инфрацрвениот спектар светла пополнете светлината, тоа може да се фати ултрајасна визија ноќ

комплет на видео надзор Леќи со 2.8 mm, 3.6 mm тие можат да работат со 1 / 3,1 / 4 чипови.Пакет Содржина : 1 x 2.8 mm, 1 x 3.6

[Големи Соларни Панел CBR / VBR adjustable Max големина на слика:1920*1080 Frame големина:1920*1080 @ 30 fps; 1280 x 720 @ 30 fps;704 x 576 @ 2

ДЕН ИЛИ НОЌ, ДОЖД ИЛИ СЈАЈ – Ова Amcrest отворено безжична безбедност камера карактеристики на тешки IP65 вод

【100% Жицаfree & Стабилна Wi Fi Сигналот】100% жицаслободен батеријата напојува камерата може да се одржи во об

【1080 P HD Видео т добиваат активирање email кога ќе се регистрирате нова сметка во Стан?.А : 1 Ве молиме љубезн

Поддржува јамка рекорд, новите видеа ќе го замени старите, и поддржува надворешни ТФкартичка до 32 G(не се

Рекорд јасни и остри слики во боја во текот на денот и висока резолуција на црнобели фотографии во текот

Додаток за ACS2 SGL Безбедносна Камера.Ги штити и ги Крие вашата Камера на Отворено.Специјализирани каверк

На 4 DBI двојна антена дава камерата посилни и постабилни мрежа прием.Со боја сензори, да обезбеди јасни с

Висок Квалитет на обработка на Слика со 4 MP 40 W Соларен Панел и 180 Пот Вграденна Полнење на Батеријата.Ефи

Scroll