Обновено
Rip Curl Мажите Автоматски се Види со Полиуретан Рака, Црна, 26 (Модел: A1144)

Rip Curl Мажите Автоматски се Види со Полиуретан Рака, Црна, 26 (Модел: A1144)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7198.80

Тоа е во првите редови на сурфање и снег сцени од неговото создавање.ОСНОВАНА ВО 1969 година од страна на Брајан Сингер и Даг "Ноктот" Warbrick, Rip Curl е еден од светски најпознатите признат и почитуван брендови. 43mm случај дијаметар.Снимање на вашиот бран на сперматозоиди, топ брзина, растојание и време надвор во океанот или на планина.Батерија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Патеката и да се види секој бран на вашиот телефон пред да можете дури и да го промените од вашиот костум.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.НАПРАВЕНИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ : Rip Curl е компанија за, и за, членови на екипажот На Пребарување.Во реално време, сурфате услови и GPS следење од сурфање на ветер, се кандидира да пливаат.Синхронизирајте го вашиот surfs на Облак, Водоотпорен до 100 метри (330 метри).ДИЗАЈНИРАН ЗА ИЗВЕДБА : Нашите производи се дизајнирани да се направи Пребарување малку посува, потопло, и поудобно.РЕАЛНИОТ ЖИВОТ SURF УСЛОВИ : следење на плима и сурфање сесија со Rip Curl Search GPS дигитални surf се види.ДИГИТАЛНИ SURF ВИДИ : Пребарување GPS 2 дигитални surf се види е мали, лесни, и издржливи.ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Карактеристики на Еден Допир Авто-Сет за 1400 плима локации, assisted GPS, детален приказ, плима на податоци, и да живеат во ветрот и се издува услови.Печати на враќање превозот етикета.Производите што ги направи, на настани што се кандидира, на велосипедисти ние поддршка на луѓе што се постигне на глобално ниво, сите се дел од потрагата дека Rip Curl е вклучено.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

164 FT ВОДООТПОРЕН : 164 ft водоотпорен (50 М) 5 ATM отпорен на вода.ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме НЕ притиснете било копчи

На Alpiner е класичен стил, прецизност и издржливост направи омилен за sportsman и професионалци слично.Ова три

Увезени.Јапонија 21 Накит Автоматско СамоЛиквидација на Движење (Калибар 7 S36).Нерѓосувачки Челик Случај,

【ДВИЖЕЊЕ】ЈАПОНСКИ кварц движење, со 12 / 24hr воена време, да обезбедат прецизни и точни време на чување 【

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба." Тоа беше повеќе од 30 години, CASIO инженер победи

Scroll