Обновено
Обновливи-Намирници-Кеси-Склоплива-Машина-Мие-Обновливи-Шопинг Кеси-Наливно Шарени 34 Пакет

Обновливи-Намирници-Кеси-Склоплива-Машина-Мие-Обновливи-Шопинг Кеси-Наливно Шарени 34 Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1046.16

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголемиот дел обновливи намирници кеси, кои можат да се исполнат намирници, активности на отворено, партии, фестивал употреба во исто време.Светли бои ќе додадете малку забава за секојдневна употреба, и кога намирници шопинг, може да се назначи различна боја кеси за различни нешта.X-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ТРАЈНИ : X големи обновливи намирници кеси може да се одржи повеќе од 50 Кг или 2-3 пластични намирници вреќи со работи.Овие обновливи tote кеси во голема празна торба телото им овозможува на DIY печатење во свила екран printng или преносот на топлината која се погодни за различни видови на логото.Сите овие обновливи шопинг кеси се направени од полиестер ткаенини кој е лесен но цврсти и сите шевовите се засили со пристрасност лента што го прави нашиот обновливи кеси доволно силна за да се спакуваат тешки намирници, како конзервирана стоки, литри млеко.ШАРЕНИ ЖИВОТ СО ЗАБАВА БОЈА ТОРБИ : Нашата обновливи намирници кеси достапен во 10 различни цврсти бои, погоден за мажите и жените.X-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ТРАЈНИ : X големи обновливи намирници кеси може да се одржи повеќе од 50 Кг или 2-3 пластични намирници торби на животни.Овие обновливи tote кеси во голема празна торба телото им овозможува на DIY печатење во свила печатење на екран или преносот на топлината која се погодни за различни видови на логото.Повторна употреба и Нула Отпад : поважно од заштеда на пари, со користење на нашиот обновливи произведува вреќи, може да ја намали илјади на еднократна употреба пластични кеси секоја година.На пример, претпријатијата може да се дистрибуираат овие лесни шопинг кеси на вработените или да им ги на потрошувачите во текот на активности.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

【За Nema16 или Nema17 Stepper Мотори】Ова е голем конектор кабел 4терминал линија за Nema16 или Nema17 stepper мотори 【Долж

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Безбедност очила фармацевт има околу 20 пара на безбедноста очила (eyewear се продаваат посебно).Сигурносно

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Конектор кабел може да се користи за 3 D печатачите, модули, итн., кабелот должината е 1 метар.Со XH2.54 pin 6 pin,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Силна Клип Тоа лесно може да се сте

Scroll