Обновено
#X 10-24 3/8 Груб Навој Тема Сечење Завртка Дупчиња Хексадецимален за Миење Главата Типот F Ниско Јаглероден Челик Цинк Позлатен Pk 10000

X 10-24 3/8 Груб Навој Тема Сечење Завртка Дупчиња Хексадецимален за Миење Главата Типот F Ниско Јаглероден

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1807.20

ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000-219896 Fastener Тип : Тема Сечење Завртка Дупчиња Хексадецимален за Миење Главата Тип FSize Опис : #10-24 x 3/8 Diameter/Номинална Големина : #10 Length : 3/8 Thread Теренот : 24 Thread Теренот Тип : Coarse Thread на Ветер : Right Thread Покриеност : Full System на Мерење : Inch Material : Ниска употреба на Јаглерод Steel Finish : Цинк Plated Head Тип : Хексадецимален Washer Drive Тип : Надворешни Хексадецимален / Slotted Screw Тип : FAverage Парче Тежина : 0.Ние, исто така, функција на целосна линија на САД-направени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 Одделение хексадецимален кап завртки, приклучоци, од не ' рѓосувачки производи, лешниците, и подлошки.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Најчесто се користи во пластични и метални проекти и не се генерираат исти стрес како нишка за формирање на завртки.Тема сечење завртки се класа на само-прислушување завртки со кои се создаваат теми во постоечките дупки во метални или пластични, и често се користат како сврзувачки елементи во објекти кои треба периодично одржување.Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да се следат и многу контролирана.Нашите дела се високо-квалитетни, по ниски цени, кои се испраќаат од акциите.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372 Скала : 1 / 72 Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

Вистински Оем : Да, Категорија 2 : Ладење, Заменет Дел Број : 22910313, Дел Уп# На Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

Помага sooth и омекне кожата.Тоа обезбедува навлажнувачки на хард, суви испукани кожата.Намалување на мус

Оптички heart rate монитор континуирано, прецизно отчукувањата на срцето без градите рака преку 6 LED оптички

Сунѓерот минимален дијаметар : 33.9 mm.Количина : 1pc (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа) 1 / 4" x 1" челик месо

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 150 A ГОРНИТЕ СЕКАЧИ CUSPIDS И BICUSPIDS УНИВЕРЗАЛНА ПАРАЛЕЛНО КЛУНОВИ.НАПРАВ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Помага sooth и омекне кожата.Мрежа и toeless дизајн ќе ги задржи нозете сува и добивање на топла.Тоа обезбедув

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Вино стакло маркери се само забава и се одлични за кога ќе се заедно социјално или се имаат партија.ШАРМ

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

Scroll