Обновено
Excellante Taco Салата Сад, Триаголник Сад, Вкупната Висина 18, 8.75 x 9 x 4.5

Excellante Taco Салата Сад, Триаголник Сад, Вкупната Висина 18, 8.75 x 9 x 4.5

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 313.20

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен шема, дозволувајќи им на taco добра аерација.Одлично за подготовка, уредно фитинг било tostada сад.Долга рачка гарантира дека транспортот е убаво и лесно.Комерцијална оценка на квалитетот, направен да издржи најтешките состојба во секоја кујна.Excellante 8.75" x 9" x 4.5" taco салата сад, триаголник сад (вкупна висина : 18").Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен шема, дозволувајќи им на taco добра аерација.Одлично за подготовка, уредно фитинг било tostada сад.Долга рачка гарантира дека транспортот е убаво и лесно.Комерцијална оценка на квалитетот, направен да издржи најтешките состојба во секоја кујна.Се справи со големина 16.25" x 2" x 0.125".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Нашите 3 D faux mink трепките се рачно изработени од најдобар квалитет синтетички влакна, што е исклучително

ФАЌА ПАДНА СЕМЕ ДА СЕ ХРАНАТ ПОВЕЌЕ ПТИЦИ И ДА СЕ НАМАЛИ НА ЗЕМЈАТА НЕРЕД.Го намалува земјата во хаос.Одг

200 W аквариум грејач е погодна за 40 до 60 литри аквариуми.Должина 13" 120 V кабелот за напојување.Двојно топли�

Miyuki Најлон Beading Тема за beading, beadwork, накит одлуки, капчиња и крпа ткаење.Оваа казна, но сепак силен beading тема

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Поништуваат.Го прави голем водителка или housewarming подарок ВНИМАТЕЛНО рачно изработени.Салфетка Прстени �

C3 Микрожито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Пр�

ГОЛЕМИНА : 9 од 3 инчи и 0.12 инчи дебела.Долготраен акрилик материјал е лесен, но не е мало.ТРИДИМЕНЗИОНАЛН�

[Компатибилен Модел] Специјално дизајнирани за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла Бендови.Лесен за заклучување в

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

Mfr : JULABO.Серија : PRESTO A45 Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Тип На Производ : Активен, Оборотните Чилер / Г

Овој далечински управувач складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, таписерии и издржли

Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој станд

Scroll