Обновено
SZXJJ Шест Раце Ѕид Монтира ТВ Стојат LCD Екран Поддршка Соодветна Големина 32-70 Инчи Вчитување 50kg Стапка (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една Големина)

SZXJJ Шест Раце Ѕид Монтира ТВ Стојат LCD Екран Поддршка Соодветна Големина 32-70 Инчи Вчитување 50kg Стапка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 9919.44

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чувствуваат слободни да уживате во гледањето насекаде, флексибилни телескопски ротација.Погоден за голем број на ТВ модели со VESA стандардот дупки, прилагодлив во рок од 600*400. Погоден за 99% од мејнстрим бренд Телевизори, рамни и криви површини се достапни.Двонасочна 90° ротација и теренот агол adjustment Strong товарот дебели панел слободни stretch Feel слободно да уживате гледајќи насекаде, флексибилни телескопски rotation Suitable за различни ТВ модели со VESA стандардот дупки, прилагодлив во рок од 600*400 Suitable за 99% од мејнстрим бренд Телевизори, рамни и криви површини се available Rated Оптоварување : 50kg Swive : -45-+45 degree VESA(mm) : 100 X100 : 200 X100 Предложи Големина на Екран : 32-70 Tilt : -3-3 degree Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 buc.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Змиско Око, Тактички Секојдневно Носат Преклопен Нож.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 3.75" од не ' рѓосувачки челик но

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 203 ПОНИСКИ BICUSPIDS CUSPIDS СЕКАЧИ КОРЕНИ НА УНИВЕРЗАЛ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃО

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Помага sooth и омекне кожата.Тоа обезбедува навлажнувачки на хард, суви испукани кожата.Намалување на мус

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Benifits за Вас Тоа ви помогне да го организирате вашето биро и да зачувате простор и време за вас,Поминуваа

ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.ПРО

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

New York Yankees.Френк Crosetti.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, д

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Фабрика директни објект само Think Pad x260 Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за м

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

Мала тежина и преносни, ви овозможува да го користите во секое време секаде поради погодно носат.Мала те

БРЕНД : NACHI.ШИРИНА МИЛИМЕТРИ : 22 ДИНАМИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 60,500 СТАТИЧКИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 73,000...

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

Scroll