Обновено
Шиење Копчето 30pcs/број на Кожата Розова Смола Копчиња 4-Дупки Џокер Џемпер Windbreaker Одговараат на Грб Копчиња Облека Копчиња 15mm-30мм - (Големина: 25мм)

Шиење Копчето 30pcs/број на Кожата Розова Смола Копчиња 4-Дупки Џокер Џемпер Windbreaker Одговараат на Грб Копчиња

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 696.00

ЌЕ СЕ избираат : Големина : 25мм.Пакет се вклучени : 30 парчиња.Копчето Тип : 4-Дупки Копче - Материјал : Смола.Декорација : None.Стил : flatback.Опис : Item Спецификација : Копчето Тип : 4-Дупки Button Material : Resin Decoration : None Style : flatback Product Тип : Buttons Technics : Природни Color Shape : КРУГ.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Големина : 15mm,18mm,20mm.Мода,сјајна,,убава,исклучителна изведба.Копчето е направен од алуминиум, има класиче

570 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали G0264 Ѕвезда Цр

* Исто така одлична за карта во донесувањето одлуки, scrapbooking, декорација, разубавувањето, други многу зан

Про Значка Машина за Ракување со машина (Повеќе Удобен и сигурен).Хартија за Сечење, Големина : 48.8 mm.За Ко

Пакување од 100 безбедност солидна очи круг печурки копчиња.Идеален за многу занает, карта во донесување

20 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04890 Круг Депресија Дрво Цр

Премиум месо тело стил мода копчиња.Материјал : метал(цинк легура).Многу мазна,сјајна,авион огледало,нек

Жаба копчиња за затворање направени на квалитетот полиестер, издржливи.Големина : 6cm во должина; боја : з

20 Парчиња Копчиња За Шиење 2201 Црна Мики 4 Дупки Рачно Изработени Симпатична Бележник Boutons Сврзувачки Еле

Заклучување на главниот влез тип Messina Proforza Roseta 65mm уникатен на пазарот да се заменат конвенционалните бр

Цена по 460 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња AD0 Мешани Круг Круг за облека во големо дрво, дрвени Облек

Ѕвезда Глава Дијаметар : 39mm / 1.54";Женски Навој Дијаметар : M10 Вкупна Висина : 29mm / 1.14";Материјал : Bakelite,Месинг

Модерен и добар квалитет, тоа е вашиот најдобар избор.Еколошки и незагадувачките материјали.Подобрувањ

10 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04637 Црвено Бели Цвеќиња Др

3 пакети на Blizzard Снегулка копчиња.Направени од најлон пластика.Шие преку копчиња.Големина на копчиња пр

СТИЛ : Старата мода во потрага knob е убав и висок естетски хардвер.БАЗА / КРАЈ : Порцелан со месинг детали

Knobware е основана како целосна сопственост поделба на C и C Метални Производи во 2010 година за да се подобри

Материјали : дрво, големина : 15mm.Тие можат да се применат во различни ситуации, како што се уметност и зан

КВАЛИТЕТОТ КОПЧИЊА : овие копчиња се направени од смола, површината е мазна, водоотпорен и издржливи, мо

Совршен за кабинети, гардероби, куфер, фиока, ковчегот, врата и др.Направени од цинк легура и кожа, нудејќ

10 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 02925 Сребро Мешани Дрвени О

4 Парчиња Јасно Кристално Стакло Pushpull Фиока Салон, Кујна Вратата на Кабинетот се Справува со Копчиња.Мат

990 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 00023 Црвено Пеперутка Дрво

Одличен начин за да се промени соба е изглед.Повик за дизајн.Направен од висок квалитет на цинк умре фрл

50 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи SC051 Жаб

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тип на Производ : Копчиња.Декорација : None.Функција : ЕкоПријателски.Функциј

ШИРОКА ПРИМЕНА : за да се Префрлате копчиња може да се користи за embellishments, занаети, накит одлуки, стара ши

Картичка Дизајн:Оваа копчиња со Единствена картичка дизајн, може да не падне кога заглавен,И тие ќе се

Секој кабинет knob е индивидуално спакувани во поли торба и вклучува 1" долго 8 / 32 тема смета за монтажа зав

500 Парчиња Копчиња За Шиење 0253 Сончоглед Плоштадот Рачно Изработени Симпатична Бележник Boutons Сврзувачк

Scroll