Обновено
Безжична Број Подлога BT Нумеричката Тастатура 34 Копче на Тастатурата ЦЕНТАР Тип-C USB 3.0 Одговара за Windows, Број Подлога со 2 USB 3.0 Интерфејс за Лаптоп Компјутер на Windows,о?

Безжична Број Подлога BT Нумеричката Тастатура 34 Копче на Тастатурата ЦЕНТАР Тип-C USB 3.0 Одговара за Windows,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1439.76

【Број Подлога+USB C 3.1 ЦЕНТАР】34-копче за дизајн на безжична Bluetooth нумеричката тастатура е кратенка за повеќе број влез обработка и е добар помошник за финансии, инженеринг, и сметководство во однос на персоналот.Зголеми вашиот внес на податоци брзина и точност.Единствени две-во-едно дизајн,во прилог да се користи како нумеричка тастатура, тоа исто така може да се користи како ЦЕНТАР.Две проширување интерфејси се USB3.0, кој се пренесува. 【Погодно Сребро(Изборен) Материјал : алуминиум легура + ABS за Поддршка на системот : за Windows, OS, Андроид Број на копчиња : 34 копчиња ЦЕНТАР интерфејс : 2*USB3.0 USB брзината на трансфер : 5 Gbps Тастатура живот (кратенки) : 5 милиони пати Копчето одговор на ветер : 5 милисекунди Безжични / BT пренос на далечина : 10 метри Работен напон и струја : 3.7 V/2m A вградена литиум батерија : да Батерија тип : литиум полимер батерија 302323 (110m Ah) време на Полнење : 2 часа Користење време : 50 часа Големина на : 14.7 * 11.5 * 1.3 cm / 5.8 * 4.5 * 0.5 во Пакет листа : 1 * Тастатура 1 * Тип-c кабел 1 * прирачник за Корисникот Забелешка : Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Повеќе детали

Model:
BT181Pro
Color:
Black; Silver(Optional)
Material:
aluminum alloy + ABS
Support system:
for Windows, OS, Android
Number of keys:
34 keys
HUB interface:
2*USB3.0
USB transfer speed:
5Gbps
Keyboard life (keystrokes):
5 million times
Button response speed:
5 milliseconds
Wireless / BT transmission distance:
10 meters
Working voltage and current:
3.7V/2mA
Built-in lithium battery:
yes
Battery type:
polymer lithium battery 302323 (110mAh)
Charging time:
2 hours
Use time:
50 hours
Size:
14.7 * 11.5 * 1.3cm / 5.8 * 4.5 * 0.5in
Package list:
1 * Keyboard :
1 * Type-c cable :
1 * User manual :
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Слични производи во категоријата

2.4 G безжична технологија обезбедува кабелfree & средена конекција, која што е супер погодно.Напојува со 1 x

Калкулатор Копче за Функција Режим : Притиснете го копчето "Тастатурата / Calculator"за да се префрлите на Кал

0, што пренесува 5 Gbps во секунда и е компатибилен со голем број на уреди.Типc до typec јавните податоци линиј

PlugandPlayбез драјвери потребни; USB порта се бара.Компатибилен со повеќето компјутери Систем : Windowns98 / 95 / NT / ME

47 инч), и е точна и пазарот на енергија за пишување, со совршено чувство на притискање ритам.Тежина : 0.♥【B

5 или понова / Windows 7, 8, 10 / Андроид 5.)Бројот тастатура е одлична за оние кои работат на работни листови, см

20 Копчиња.Секоја копче за локација може да се одржи 20 Тастатурата.Се КРИЕШЕ во Согласност USB 1.1, 2.0, 3.0...

производ функција X Режа лифт копче за изградба,удобно Боја : Црна производи тежина : 170 GR Тастатурата гол

Погоден за банкарскиот, финансискиот хартии од вредност, бизнис работници.Притискање на FN+ + за зголемув

Lef и десна заграда, еднакви знаци,валута симболи, Калкулатор Тоа може да се постигне со испраќање на FN+Ко

Компатибилен со Windows 2000, Windows Millennium Edition, за Windows XP, Windows 7 / 8 / 9 / 10 за LINUX, за Android и за IOS, итн.Опис : Оваа мин

преносни 33копче за Нумеричка Тастатура носи Лаптоп работна средина, за да на следното ниво.Долги нумери

Механички Допир Чувство Дава механички допир чувство 3Боја Дишење Lights мини тастатурата трепка различн

【долга низа пренос】Стабилна безжична конекција функција, ефективна контрола опсег до 10meter...

Scroll