Обновено
LHGH Туш Завеса Бања Туш Завеси Водоотпорен Перат Зелени Лисја Бања Завеси Чисти и Свежи 3D Ефект Бања Завеси Бања Завеса (Големина : 200X180cm)

LHGH Туш Завеса Бања Туш Завеси Водоотпорен Перат Зелени Лисја Бања Завеси Чисти и Свежи 3D Ефект Бања Завеси

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2060.40

Големина Име : 200 X250cm Fresh и природно, ги красат вашата бања со чувство на уметноста дека rejuvenates секој простор.Тоа може да се користи како посебна завеса или како туш завеса.Водоотпорен туш завеса : Постои вода-доказ слој на површината на нашата туш завеса лагер, кој ги промовира вода мушка формирање.Процес : 3 D Дигитална Печатени.Ова не е голем квалитет прашање.Оваа туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш - го користите дома, стан, condo, хотел, camper, RV, dorm соба, училиште за капење, спортски клуб, теретана и секаде на друго место треба сигурен туш завеса или лагер.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% Полиестер.Тип на производ : ЗАВЕСА.Пакет должина : 5.0 cm.Пакет ширина : 24.5 cm.Пакет висина : 28.1 cm.На Avanti Наш

Полиестер.Оваа туш завеса е направена од 100% ткаени полиестер.Тоа го прави совршена позадина за која и да

Висат да се исуши.Земете вашата бања décor да стилски ниво со одлична и голема допир на елеганција на ваша

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

√ Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во

Големина : 72" x 80" (180x200cm ).Материјал : Матирано PEVA.Водоотпорен и Лесно се грижи.Пакетот вклучува : 1 x туш зав

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод

100% Памук.Лесно се грижи 100% памук ткаенини; машина перат.Мерки 72" W x 72" L; виси убаво.Креативен дизајн; созда

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : 72"x72"(Wx H).КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : 100% Памук Материјал дава highend изглед на вашиот прос

Полиестер.Увезени.Производот Количина : 1 Компјутер, 12 Парчиња од Кука.Производ Материјал : Полиестер.Пр

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени 100% ткаени полиестер со испечатени пред.Buttonhole отвори (туш завес

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме

Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум пол

Започнете со овие интересни и декоративни туш завеси и донесе себе сосема ново искуство.Ако сте љубител

Миењето температура не треба да надминува 45 ℃.Материјал : ова туш завеса е направен од 100% висококвалите

Еколошки со мека рака се чувствуваат.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење мет

Полиестер [Вклучувајќи] 1 компјутер 70.8 x 70.8" симпатична туш завеса (180 x 180 цм); 1 парче 19.6 x 31.4" doormat (50 x 80 cm); 12 pc

Полиестер.Материјал : 100% Полиестер.Водоотпорен материјал, еколошки.Големина : 66" x 72"Инчи.Тоа има 12 инчи г

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод

Памук 75 инчи широка x 84 инчи долго, Наредени 100% Памук.Координирање на прозорец третмани и постелнината с

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

Scroll