Обновено
Избрани Божиќ Украси Злато/Сребрена/Розово Злато Голем Виси Топката Дрво Празник Декорација Сет (6ct - 150mm)

Избрани Божиќ Украси Злато/Сребрена/Розово Злато Голем Виси Топката Дрво Празник Декорација Сет (6ct - 150mm)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

Дек сали со оваа празнична празник décor!.Вклучува (6) украси.Кој жив, избрани боја за да се џез до вашиот décor оваа сезона!.Додадете дополнителни празник украси, садови, услуги, игри и активности за да се слават и се забавуваат гостите оваа сезона!.Мора да haves за сезона : Металик 150mm Украс во Собата.Овие разноврсна baubles може да се користи за да го украсите вашиот Божиќ папрат или обесени во кластери да се акцент на вашиот простор за живеење.Вклучува : (6) вкупно 150 mm украси : (2) бакар, (2) сребро, (2) злато.Мора да haves за сезона : Металик 150mm Украс во Собата.Овие разноврсна baubles може да се користи за да го украсите вашиот Божиќ папрат или обесени во кластери да се акцент на вашиот простор за живеење.Вклучува : (6) вкупно 150 mm украси : (2) бакар, (2) сребро, (2) злато.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Керамички.Multicolor елка украс.Порцелански Круг, 2.8125 инчен дијаметар.На задната страна на украс е бело и мож

Срце облик на Изглед : Со тридимензионални изглед, овие baubles со срце облик дизајн се многу убави на изгле

[Идеална големина на Божиќ украси] Овие декорација топки 2 25 скапоцен камен топки по пакет [Убава Божиќ Т

ОДДЕЛОТ 56 ВИСИ УКРАС од Snowbabies Прослави колекција.ДИЗАЈН со Kristi Jensen Pierro исклучиво за Одделот 56 МАТЕРИЈАЛ

Смешни царинење украс Подароци : печатење на пандемија украс е жив и живописни.Бојата е трајно без исчез

УНИКАТЕН БОЖИЌ DÉCOR : Овој Божиќ Украс сет ќе се направи забава прилог на сите ваши Божиќ украси со живопи

☆Овие украси се опремени со виси јаже дека лесно може да се закачи на елката ☆ИДЕАЛЕН ОРКЕСТАРОТ Овие

ОДДЕЛОТ 56 ВИСИ УКРАС : од Snowpinions колекција.КАРАКТЕРИСТИКИ : размена на пораки што се вели "чекалницата др

【Супер Симпатична Куче Pendant】Слатки и интересни куче украси да се направи целото патување среќен, се на

Карактеристики на roguish намигна на Дедо мраз со сјајот акценти; Јамка на врвот за лесно виси екранот.Напр

Во treetops може совршено да ги красат било елка.Сјајна дрво топката не ќе depress гранките на вашиот елка.Еднос

Тие се дизајнирани да се изјасни како за вашиот интерес, професија или хоби.Се надеваме дека ќе уживате

Скаут Елф Изразат Испорачува : Писма до Дедо, на вашето писмо на Дедо мраз на време, секој пат.Дедо мраз С

Елка Украси : Двострано Печатење Дизајн, Сублимација Термички Третман, Така Што Моделот Е Трајно Испеча

Додадете малку шарм на вашиот простор за живеење со оваа празнична украс; Карактеристики се вртат топка

Големина : 2inch x 2 инчен во снегулка големина,совршена големина за да виси на Божиќ дрво декорации.Рабови

Со dismountable кука, можете исто така да работи со јасна топката со вашата омилена декорација.СОВРШЕНО летув

5 cm во дијаметар, голема големина за вас да ги красат во секое место, покажуваат сладок и романтичен ефек

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

★Спецификација на производотБоја : Златна , Сребрена , Црвена , црвена Роза , Зелена , СинаSize : 20cm,25cm,30cm,40cm,5

1.Уникатен дизајн : имитација трска форма, криви дизајн го прави овие бонбони приврзоци лесно да се одржи

Рачно Насликана.Германски Стакло.Направен во Украина 3.25 Инчи Дијаметар.Сет од 6 Украси.Се доживее магиј

Практичен и исклучителна.Производот е направен од високо квалитетен материјал и издржливи.Како Божиќ д

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашиот Божиќ Украс Сет вклучува 36 Дрвени Виси Украси од 12 Снегулки дизајни.Што вис

УНИКАТЕН БОЖИЌ DÉCOR : Овој Божиќ Украс сет ќе се направи забава прилог на сите ваши Божиќ украси со живопи

⭐МАТЕРИЈАЛ⭐ : производот е направен од мика плоча, автомобилот виси украс е многу издржливи.печатен ди

Устата Разнесени Стакло Figurine.Рачно Насликана.Подарок Заградени со Празно Подарок Ознака.Дизајниран во

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои се појавиле во 1800тите.БОЖИЌ УКРА

Со ништо, но неговиот Божиќ спомени за да се изгради врз, Кристофер кријат еден полски glassblower и отиде да р

Safe Материјал : дрвена декорација е направен од висококвалитет на природен дрвен материјал, кој е прециз

Scroll