Обновено
Delfield GCF1P-S Global Серија Една Врата се Постигне-Во Замрзнувач

Delfield GCF1P-S Global Серија Една Врата се Постигне-Во Замрзнувач

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1917.60

Coolscapes Стигнат до-Во Замрзнувач, во еден дел, 27.4" W, 21.0 кубни метри, автономни ладење, (1) целосна висина затворената врата, LED внатрешно осветлување, дигитални температура на екранот/контроли, (3) епоксидна обложена жица за полици, од не 'рѓосувачки челик напред, алуминиумски врати, страни & внатрешни работи, Green Genius R290 Јаглеводород ладилни, 5" casters, 115v/60/1-ph, 7.2 засилувачи, 1/2 HP, NEMA 5-15 P, УЛ, NSF, ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА. 3 Година делови и работна гаранција, стандард (САД), 5 година компресор гаранција стандард.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Категорија : Замрзнувач, Стигнат доВо Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 83.94 x 39.5 x 33.75 / 480 Vista® Замрзнувач, стиг

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

Нелсон BDF4 Вкус Железнички Кабинет.BDF4 Комерцијални Вкус Железнички Кабинет BDF4 Нелсон.Flavorrail кабинети вкл

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и пер

Категорија : Замрзнувач, Undercounter, Стигнат доВо Димензии (LWH, Wt.) : 29.9 x 71.7 x 35.5 Инчи, 386 Фунти.IKON Undercounter Замрзну

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Ова три вратата исправена замрзнувачот е Вредност Серија на производ.Овие модели нудат целосна каракте

Scroll