Обновено
Hachi Авто 6D Ултра Висок Сјај Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши 360-од-60 инчи

Hachi Авто 6D Ултра Висок Сјај Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши 360-од-60 инчи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5760.00

Да се создаде свој стил со нашите заврши! ***Ве молиме имајте предвид дека ако цел повеќе количини, ние ќе брод нив во количината на големината ќе нареди како што е наведено во насловот и описот.Притисокот кој се активира со лепило поддршка овозможува лесно snap-up, капи и resposition кога е потребно.Тоа е безбедно да се користи на metalized или насликани површина, со додадена корист од заштита на бојата од светлина рок чипс или гребнатини, сепак, тоа не може да се држи добро за некои површини како што се гума, пластика, материјал и повеќе.Филмот е топлина растеглив користење на топлина пиштол да се применуваат врз криви површини.Ултра висок сјај заврши со ламинатни на врвот, најреална влажни карбонски влакна изглед.На пример, ако цел 3 количина, ние ќе брод 3 листови на големина, како што е наведено во овој оглас освен ако не е наведено поинаку од редот коментар во проверете.Винил може да се примени со користење на сува апликација и може да се загрева до користење на топлина пиштол на криви површини.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ВоздухКанал Ослободување Технологија.Stect хром текстура Серија.Воздухот Ослободување, Топлински Отпор,

ВоздухКанал Ослободување Технологија.Stect хром текстура Серија.Воздухот Ослободување, Топлински Отпор,

Екипа, двојноlayer филм и заштитен слој во удобен, еденпарче изградба.Oracal патентиран Rapid Air технологија за

Побрзо позиционирање и воздух балонслободен филм апликација која врз основа на Лесно (EZ) се применуваат

Невидливи во Согласност воздух ослободување канали се обезбеди брзо, лесно и практично меурслободен ин

Или само да ги красат вашата играчки.многу боја за избор.Црвено Црна, Сива боја Маскирна Винил Мотоцикл

Обидете се да најдете боја работа која ќе трае за половина од тоа долго без да гледа носи, да не!.Оваа вин

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци

Добра декорацијаОва е сет на автомобилски внатрешни работи хартија филм за декоративна функција, која

Ново!Доаѓа во VVi Vi D+ премија линија.Реален поглед, допир и се чувствуваат!.Само лепило со балонслободен м

Со нашиот голем избор на различни бои и текстура модели, може да се изразат својата креативност точно ка

Задоволни клиенти покажат нивните возила и да генерираат линкови за вашиот бизнис.5 мили двојна фрлија

НОВИ VVi VID+ Винил!Оваа премија автомобилската винил од VVi Vi D Vinyls е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа тра

Премиум Квалитет Хром Знак Винил има огледалокако заврши.Направени со автомобилски резервни винил.Ја з

Балон за Слободни Технологија : Грб со воздух на мозоци, воздушни меурчиња за слободни.Лесно да се инста

★Заштита на автомобил тело површини од гребнатини,нечистотија,и изложеност на временските услови.Отст

Се Отстранува Воздухот За Ослободување, Сува Инсталирате, Repositionable 3 M Scotchprint Заврши Филм Серија 1080 Scotchprint

Сатен, супер conformable винил филм.Уникатен патентиран лепило технологија.Супериорен conformability да нерегуларн

Avery Dennison SW900 ВРХОВНИОТ ЗАВИТКУВАЊЕ Лесно се Применуваат Фрлија Винил Филмот е премиум квалитет фрлија ф

*Боја : Црна Големина : Прибл 12730cm / 50"11.8" Материјал : 3 D Карбонски Влакна.Пакет содржи : 1 x 3 D Карбонски Влак

Можете да поставите оваа винил заврши насекаде : врати, тркала, мотор заливи, капи, покривот украси, трка

Опис : Флексибилен за конкавна област.Лесно чистење и одржување.Ниска цена за да го промените изгледот н

ПреИнсталирате : Има дополнителни на 3тиот слој заштитна фолија за заштита на винил лист од гребнатини з

Спецификации : .Боја : Црна,црвена,сина.Материјал : 6 D Карбонски Влакна.Големина : 20 / 30 / 50*152cm.Тежина : 0.23 кг.

Оваа винил е пренослив во случај некогаш сте сакале да го симнат.Најдоброто нешто во врска со тоа е дека

Scroll