Обновено
Модерните Мулти-Слој Цврсто Дрво Бања Огледало Кабинет Ѕид-Монтирани Единица за Складирање Огледало Кабинет со Полица и Крпа Бар

Модерните Мулти-Слој Цврсто Дрво Бања Огледало Кабинет Ѕид-Монтирани Единица за Складирање Огледало Кабинет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 11760.00

★Бања Ѕид Огледало е совршен за вашата модерен декор. ★Оптимизиран мулти-слој цврсто дрво одбор, дебелина 18mm, јасно дрво жито, цврста текстура, силни и издржливи, не е лесно да се биде форматот се издолжува од влага, многу отпорни на абење; high-definition сребро огледало, јасна слика. ★Површината се попрскува со еколошки нула боја, водоотпорен и влага доказ; високи перформанси водоотпорен, впива вода за 120 часови, без пораст, без деформација, без пукнатини. ★Да зачувате простор, разумно користење на ѕид простор, направи бања не се неуредна, и нека бања имаат зголемена простор. ★Ова монтира на ѕид огледало кабинет е мора да има за вашиот тоалет.Ова цврсто дрво бања огледало кабинет е лесно да се инсталира и има стилски ентериер и доволно простор за складирање.Оваа бања кабинет може да ги чува сите ваши потреби, од козметика и козметика за лекови и прва помош резерви.Идеално решение за да се задржи вашата бања простор чиста и уредна.Со модерен стил, идеална за спалната соба, бања, ученичкиот дом и други прилики.Спецификација на производот : Име на Производ : Бања огледало кабинет Стил : едноставен и модерен Материјал : Мулти-слој цврсто дрво Големина : A : должина 60* висина 78* длабочина 13.5 cm (23.6*30.7*5.3 инчи) Б : должина 60* висина од 75* длабочина 13.8 cm (23.6*29.5*5.3 инчи) Инсталација : Удар инсталација Применливи повод : бања Совети : Поради разликата во стрелаштво светлина и резолуцијата на екранот, може да постојат некои боја разлика; сите големини се мерат со рака, значи постои грешка од 1-2cm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Стоматолошки инструмент за испитување на усната шуплина и забите.За кратко проверете помеѓу стоматоло

ЕКСКЛУЗИВЕН ИЗГЛЕД & КУПИ СО ДОВЕРБА : Ова осветлени огледало се произведени со висок квалитет, добро сп

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран раб

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран раб

Прилагодливи леќа Кога возилото е во обратна со или без инсталација : со инсталирање (hardwire) на поврзувањ

За 35ММ / 0.12"0.2 "Дебела Полица, Стакло или Дрвени.Цинк легура градежништвото, обезбедување на квалитет и до

Вкупна Должина : 10.5 инч.Огледало со дијаметар : 22mm.Издржлив материјал : Изработени од нерѓосувачки челик,

Вкупна Должина : 10.5 инч.Огледало со дијаметар : 12mm.Издржлив материјал : Изработени од нерѓосувачки челик,

Потенка Профил Огледало За Подобар Пристап Во Тесни Простори.Обезбедува Точни Визуелизација.Висок Ква

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 buc шампањ невестата шминка огледало,1pc Слугинката на честа огледало,6 компјутери шам

Ние се надеваме да се обезбедат подобри производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи ваша

★Ортодонтски третман сида ★Нестерилни одредба, еднократно ★Користи високо квалитетни нерѓосувачки ч

Практична јава додатоци, да ви помогне да видите задниот дел ситуација и да се подобри јава безбедност.С

Fengshui огледало на Кинеската традиционална култура ќе донесе среќа во вашиот живот и бизнис.Еден Искриве

Премиум материјали : огледало направени од не ' рѓосувачки челик и месинг.Мултифункционални елегантен д

Hi Before пилинг исклучување, кора исклучување на подлога од хартија, а потоа директно се закачите на површи

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран раб

Материјал со Висок квалитет на Метални материјали, мазен изглед, highdefinition огледало, мали димензии, лесно

Материјал : K9 Leadfree кристал,супер светкавиот.Мерки : 2.6*10.6 ВО(6.5 см*27cm).Совршен Подарок За роденден на Баб

Dual Страна Огледало со Undistorted 5 X Зголемена Огледало 1x & 5x зголемување огледало може да гарантира на сите в

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран раб

Виткање дизајн му овозможува да го гледа вашето лице од повеќе агли за да се заврши повеќе шармантна шми

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран раб

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран раб

Овој предмет е дизајниран & направени да нарачате од Холандија Бар Столица Компанија 17"(W) x 22"(H) Холандија

BUILВО БЕЛА LED ОСВЕТЛУВАЊЕ Lupar rearview огледало усвојува КОЧАН LED вграден осветлување дизајн.Светлината на в

Оваа задните видите помошни огледало е дизајн за безбедно возење, да го зголеми вашиот поглед со широк а

Лесен и безбеден, можете да го користите на леснотија.Изработени од нерѓосувачки челик материјал.Оваа у

Екран на допир за контроли за да ја прилагодите осветлување тип (Бела, Неутрален, Топло) и осветленоста (1

*360°СТЕПЕН РОТАЦИЈАОгледало може да се претвори во било кој агол ви се допаѓа,Можете да ги забележите де

Scroll