Обновено
Отпор Дел Коло Негативни Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Отпор Дел Коло Негативни Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 473.76

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација : Hairpin,Headwear.Функција : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.; - А Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. ; - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Метал.Пакет Количина : 1 x Hairpin.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 inch Total должина : 6.3 cm / 2.5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Metal Package Количина : 1 x Hairpin Keywords : Метал,Коло, Ретро,Физика, Коса Додатоци,Култура, Шноли,Наука, Шарм, Декорација, Жени, Gifts DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вилицата коса клип создава елегантен, софистициран стилови.Компатибилен со повеќето типови коса.Елега

20pcs фендер лагер под закрила wheelhouse лагер завртка гром може да работи одлично и како замена завртки / завр

Карактеристики Боја : Избрани боја.Опис Оваа шарени малку леопард коса ноктот клипот е многу погодна за

Големина : 14cm(L)*9cm(H).Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи за да се

Пакет : 5 PCS различни бронза коса barrette клипови и мал подарок торба.Изработени од метални легури, electroplated д

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл

Предмет тип : Губење на канџи.Материјал : Пластични,Смола.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Должина : 11.5 / 9.5 CM.

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Зоолошката Градина Ѕверот, Сигурен, Храбар, Elegent Ти.Accessorize Жив, светла и забава прилог на секоја девојка

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Моден Кристал Кристал Пеперутка Коса Канџи Клипови, Совршен Подарок за Жените Девојки.Материјал : Крист

2 парчиња / 1 пар како што е прикажано на сликата.за младите девојки.Децата косата клипови за Деца клип к

Идеален за облекување дневно, Bling Bling за празници, особено за свадба или партија.Исто така идеална украс

МЕКАПРЕСВРТ РОЛЕРИ.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Лесен и брз.Виткајте, пресврт и да се тркалаат.Пенанаправени, без

Категорија : Hairpin.Боја : зелена.Материјал : ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до нај

Scroll