Обновено
Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 1.35x3m Велур Винил Филм Автомобил Возило Завиткување Декоративни Винил Заврши Авто Автомобил Филм Налепн

Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 1.35x3m Велур Винил Филм Автомобил Возило Завиткување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4483.92

Врвен квалитет на себе лепило карбонски влакна ефект винил.Лесно да се исчистат со вода.Застане против вода.нечистотија.маснотии.сол.слаби.киселини.масло , Висока температура отпорни.Лесно cleanable со едноставно сапун и вода.Силна само-лепило и може да се применат за да се буквално секој стан или криви површината.Материјал Тип : PVCType : Лепак Sticker Item Должина : 3m Type На Налепница : Автомобил Body Category : Stickers Model Име : велур ткаенина film Item Ширина : 1.35 м.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Самолепливи поддршка со Воздух Канали за Ослободување (МеурБесплатно).Може да се рекрена, repositioned, и се п

Премиум Квалитет Хром Знак Винил има огледалокако заврши.Направени со автомобилски резервни винил.Ја з

Балон за Слободни Технологија : Грб со воздух на мозоци, воздушни меурчиња за слободни.Лесно да се инста

Оваа премија автомобилската винил од VVi Vi D Vinyls е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа трајни филмот е иде

Високо флексибилен полимерни ПВЦ фолија.Големина : 10 / 20 / 30 / 40 / 50x152 CM, 50x200 / 300 / 500 CM.Име На Модел : Маскирна

Без остаток лепак по отстрани Без Виткање по апликации Грб со воздух на мозоци,воздушни меурчиња за сл

★Заштита на автомобил тело површини од гребнатини,нечистотија,и изложеност на временските услови.Отст

Висок квалитет на винил налепница.Испечатени од страна proffesional печатач.Сликата е ламинат за заштита.Нал

Материјалот е специјално направени за возило екстериер бои површина во добра состојба.Исчезнува може д

Функција : Сјајна и мазна завршница; Лесно Растеглив со топлина.Материјал : тој е направен од ПВЦ винил.С

ВоздухКанал Ослободување Технологија.Stect хром текстура Серија.Воздухот Ослободување, Топлински Отпор,

Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Ова е 3 D црна јаглеродвлакна (twillткаат) винил заврши.Купи

*Боја : Црна Големина : Прибл 12730cm / 50"11.8" Материјал : 3 D Карбонски Влакна.Пакет содржи : 1 x 3 D Карбонски Влак

Опис : Флексибилен за конкавна област.Лесно чистење и одржување.Ниска цена за да го промените изгледот н

Име на производ : Карбонски Влакна Винил Заврши Производ Функција Најдобри јаглерод винил заврши со Вис

Спецификации : .Боја : Црна,црвена,сина.Материјал : 6 D Карбонски Влакна.Големина : 20 / 30 / 50*152cm.Тежина : 0.23 кг

Добра декорацијаОва е сет на автомобилски внатрешни работи хартија филм за декоративна функција, која

Купи сега, а можете да!.Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Ова е 3 D црна јаглеродвлакна (twillтк

Да се создаде свој стил со нашите заврши! ***Ве молиме имајте предвид дека ако цел повеќе количини, ние ќе

Можете да поставите оваа винил заврши насекаде : врати, тркала, мотор заливи, капи, покривот украси, трка

Големи 60" се тркалаат големини значи дека можете да го покрие целиот делови беспрекорно со доверба 3 год

Оваа винил е пренослив во случај некогаш сте сакале да го симнат.Најдоброто нешто во врска со тоа е дека

Сатен, супер conformable винил филм.Уникатен патентиран лепило технологија.Супериорен conformability да нерегуларн

Направени со автомобилски резервни винил.Најдоброто нешто во врска со тоа е дека го заштитува вашата бо

Avery Dennison SW900 ВРХОВНИОТ ЗАВИТКУВАЊЕ Лесно се Применуваат Фрлија Винил Филмот е премиум квалитет фрлија ф

Ние обезбедуваме бесплатен алатка подарок сет за големина поголема од 4"x8" големина.Филм бои може да се р

Или само да ги красат вашата играчки.многу боја за избор.Црвено Црна, Сива боја Маскирна Винил Мотоцикл

Scroll