Обновено
WYBFZTT-188 од Нерѓосувачки Челик Врата Завртки Дрво Прозорец Latch Бања Заклучување на Вратата Latch Ограда Пасиште Фарма (Боја : Б)

WYBFZTT-188 од Нерѓосувачки Челик Врата Завртки Дрво Прозорец Latch Бања Заклучување на Вратата Latch Ограда

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1903.92

Изработени од нерѓосувачки челик кој е рѓа доказ и трајни производи за долго време.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, дрво за мебел.Лесно да се работи, фиксна Latch со завртка на вратата прво.Затвори ја вратата и да се стави Latch пол во заклучување на дупки,и вратата нема да се отвори.се разбира , со цел да се безбедноста, можете исто така да додадете кодот на тоа.Изработени од нерѓосувачки челик кој е рѓа доказ и трајни производи за долго време.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, дрво за мебел.Лесно да се работи, фиксна Latch со завртка на вратата прво.Затвори ја вратата и да се стави Latch пол во заклучување на дупки,и вратата нема да се отвори.се разбира , со цел да се безбедноста, можете исто така да додадете кодот на тоа.Карактеристики : Материјал : 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ STEELFinish : Brushed Application : Дрвени Врати, Дрво прозорец рамка, Bathroom Notes : 1. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3. Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот вклучува : 1 * Вратата Lock Easy инсталација, лесно ракување, стабилна и безбедна.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Поле на Примена] Целосно применливи да се врати, пет врати, вратата, лизгачки врати, дрвени врати, итн [Ро

【Сите 304 СВ Вратата Latch】 Thicked 3.4 mm Солидна Нерѓосувачки Челик (дури и бар), рѓадоказ и силна жилавост обез

Тоа е автоматски заклучена кога отворено страна дрво, винил, метална врата, итн Поради причината на екра

Не грижете се за јавните бања вратата бидејќи тоа нема да rust Feature Slide за заклучување го штити вашиот безб

Лесно да се инсталира, рѓадоказ,издржлива и корисна.Пролет Оптоварување 100% сосема нов.Изработени од нер

【Практични】 туш врата се справи, не се имате било какви остри рабови, има елегантен изглед и едноставно

Чистење : Редовно чистење со влажна chamois кожа или бришење со мека крпа е само одржување се потребни.Удобн

Заклучување на вратата core со копче, трајни и преносни безбедност врата се справи со заклучување и болт,

【Добар Антикражба&Висока Безбедност】структурата е стабилна, безбедна и сигурна, и може да се широко се

Име на производ : приклучните поврзување на Гром;Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Димензија : 14.5 x 2.8 x 1cm /

Додадете екстра сигурност да се надворешни или внатрешни врати.Нерѓосувачки челик се заврши за да се об

Уникатен дизајн : Направен од 201 од не 'рѓосувачки челик со црна фолија, кабината кука е солидна,' рѓа издр

Прашкаста металургија материјал, коефициент на триење помеѓу површината на материјалот е мал, долг жив

Изработени од нерѓосувачки челик,на 90 степен дизајн,антикорозија,силни и издржливи.Заклучување на ефик

Удобен гром заклучување на cam за заклучување, приватноста заклучување и прекривачот ви обезбеди со побе

Сподели катанец пристап.Обезбедува лесно мултипортата заеднички пристап.Пакетот вклучува 1 UТоп, 2 еден

Нерѓосувачки челик се заврши за да се обезбеди тоа ќе не ' рѓа и долг животен век.Додадете екстра сигурно

Целосна глас го поттикнува.Вратата може да се отвори со светлина на допир.Нема потреба да се рачно заклу

Направени на цврсти, трајни и ' рѓаотпорни на Месинг.Заштита на вашиот дом и имот.Додадете екстра сигурн

Материјал : Високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик, силни и отпорни на корозија,стабилна и издржливи。.

За повеќето типови на отворено лизгачки и занишан електрични портите.Вклучува магнетна брава со заград

Тоа може да се користи за да се спречи странци од влегуваат и е добра гаранција за безбедноста на себе си

Заменет, цврсти и издржливи.Заштита на вашиот дом и имот.Едноставно отклучување дизајн ви овозможува да

Нерѓосувачки челик рака полиран хром финиш за да се обезбеди тоа ќе не ' рѓа и долг животен век.Изработен

Рабовите се полира без стружење раце, безбедно да го допрам.Отворањето и затворањето Агол е околу 80°, ко

Нерѓосувачки Челик 1012mm Стаклена Врата Заклучување Двојно Страни се Отвори Без Дупчење Портата за Заклу

Високо квалитетен челик, водоотпорен и rustproof.Таа донесува термички обработени челик, тоа е потешко отко

Функција користење : код внатрешна врата заклучување на вратата.Погоден за домаќинство,комерцијални об

Scroll