Обновено
Ancefine 32 Пакет 3cm Мини Губење на Контрола Клипови Октопод Spider Вилица Коса Ноктот Клипови за Девојки (Црна)

Ancefine 32 Пакет 3cm Мини Губење на Контрола Клипови Октопод Spider Вилица Коса Ноктот Клипови за Девојки (Црна)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

Одлично да се користи : овие мини коса ноктот клипови е совршен за лесно updos, и sectioning косата стил,одлична за отворен и затворен активности.Мала големина : 1.2 инчен/ 3 cm во должина, 0.8 инчен/ 2 см во ширина, 0.8 инчен/ 2 cm во височина.Совршена големина и контрола сила за влечење на вашата коса се врати од вашето лице, тоа е погодно да се стави во џебот.Одличен квалитет : косата клипови се направени од издржлив пластика која може да се користи за долго време; тие не се лесно да бидат неоправдано и може да се применува секојдневно.Карактеристики : 4 парчиња силни заби одговара соработува и пролетта е силна, па тоа може да се одржи вашата коса во место и ,едноставен и елегантен ноктот клипови.Она што ќе добиете : 32 парчиња мали коса клипови вклучени,што е доволно да го користите во вашиот секојдневен живот и ќе можете да ги споделите со вашите пријатели како подарок.Ancefine 32 Пакет 3cm Мини Губење на Контрола Клипови Октопод Spider Вилица Коса Ноктот Клипови за Девојки Одличен квалитет Квалитетни пластични,не е лесно да се оштети и да се прекине,совршен за девојки да се use Feature 4 Парчиња големи и силни interlocking заби држете го вашиот well Specifications Материјал : пластични Големина : 1.2 инчен/ 3 cm во должина и 0.8 инчен/ 2 см во ширина,ве молиме проверете ја големината внимателно Боја : црна/coffee Package Вклучуваат 32 x Октопод Клип.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2 парчиња / 1 пар како што е прикажано на сликата.за младите девојки.Децата косата клипови за Деца клип к

➤Коса клип направен од квалитетот акрилик Пакет вклучуваат 13pcs доволно да го користите...

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл

Издржливи Headband : Оваа глава бенд е направен од висококвалитетен материјал, кој е мек и лесен 2.35" широк headb

1 парче Мода Класичен Plaid Коса Лакови Со Клип Daisy Лента Лакови За Девојки Партија Оркестарот Подароци Headwe

Една големина одговара на повеќето.Чувајте ја вашата коса уредни и чисти.Најдобриот подарок за вашите д

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

73 inch Package Вклучува : 6 Парчиња Жените Опаѓањето на Ноктот Clip Note : Светлина и различни монитори може да пред

Вредност Метал Snap Коса Клипови во Собата : сет содржи 100 парчиња на косата клипови во вкупно, вклучувајќи

Квалитетот Мода Коса Додатоци за Секојдневна облека.Удобно & Издржливи 6 Парчиња Вклучени.Прибл.Големи

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл

Вилицата коса клип создава елегантен, софистициран стилови.Компатибилен со повеќето типови коса.Елега

Материјал направени на добар квалитет на алуминиум, electroplating процес, не е лесно да се бојата, тие се цврс

Предмет Тип : Headwear.Пол : Жените.Тип : Barrettes.Стил : Мода.Шаблон Тип : Флорални.Предмет Тип : Headwear Gender : Women Type : Ba

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С

На hairpin има силна потпора и е многу погодна како Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, Денот

Карактеристики Боја : Избрани боја.Опис Оваа шарени малку леопард коса ноктот клипот е многу погодна за

Пакетот вклучува : 24 Компјутери ( 12 Пара), 12 Различни Бои Вклучени,натпревар на различни apparels.Материјал : C

Моден Кристал Кристал Пеперутка Коса Канџи Клипови, Совршен Подарок за Жените Девојки.Материјал : Крист

Scroll