Обновено
UKLLYY Везови Тема 16 Бои се Тркалаат DIY Занает Везови Тема Постави Крст Бод Плетење Боење Линија за Шиење Алатки Додатоци (Боја : Единствена Боја на Коса, Големина : 1)

UKLLYY Везови Тема 16 Бои се Тркалаат DIY Занает Везови Тема Постави Крст Бод Плетење Боење Линија за Шиење

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 661.92

Виножито боја на везови темата е совршен за пријателство нараквици,Уметности и занаети, крстот бод, стринг арт, tassels, diy проекти за деца, деца занаети и тоа е само право вез за полнење за почетници. 100% сосема нов и висок квалитет на крстот бод за шиење skeins везови тема.Одбраниот за крстот бод љубители на везови Цвеќиња, Овошје, Животни, Природни Сцени, Цртан филм Ликовите и други занает проекти.Специјално избрани за деца, мамо, крстот бод љубовници да се направи нараквици, DIY занаети, крстот бод проекти, tassels, украси, цртан филм ликовите.Материјал : Полиестер, меки, мазни, издржливи, долго чување на време, може да се користи за долго време, нема да конец pilling и или се распаѓаат.UKLLYYWe имаат силен тим кој е во состојба да се дизајнира и развие и да се обезбеди по-продажбата на услугата.Нашиот производ s се продаваат во велика Британија, Америка, Јапонија, Италија и Југоисточна Asia We стори сé што е со совест и кредибилитетот и integrity Model Број : TH011 Type на Големо : NOUse : Embroidery Pattern : Dyed Twist : /Сила : SProduct Тип : Помеша Yarn Yarn Грофот : /Материјал : 100% Polyester Evenness : /Стил : Melange Yarn Set Тип : YESTechnics : Прстен Spun Feature : Еко-Friendly Style : Melange Yarn Use : Конец за Шиење, Везови,Крстот Stitch Product Тип : Solid Colors : : 16 мешани colors Product Стил : : Крстот Бод Floss Useful : : Домаќинство Шиење Thread Thread Кутија Големина : : 19cm*19cm Packed Тежина : : 150g For Peoplet : : Мама,Баба,Тетка,Дама Како Gift Place на Потекло : Кина (Копно)Виножито боја на везови темата е совршен за пријателство нараквици,Уметности и занаети, крстот бод, стринг арт, tassels, diy проекти за деца, деца занаети и тоа е само право вез за полнење за почетници.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПАЛТА & КЛАРКСузан Bate е Сидро Везови Конец.Откачи од најдобрите светски 100% Египетски памук.Водител ви ну

Чувајте ги вашите теми / floss / предиво организирани.Заштедува време и напор.Големина : Прибл...

Бренд : DMC.Количина : по пакување од 2 Боја : 161 Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степени.За

Должината на секое влакно е 8 метри.l за крстот бод, embroiderers, генерален шиење, занает работа, итн.ДЕБЕЛИ, ИЗ

Занает Резерви.DMCШестВез Влакно Памук.Брилијантен, шествлакно конец направени од двојно mercerized, главен д

Highend спецификации секој конец е 10.Тоа не само што ја подобрува децата практична способност, но, исто така

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Тип на производ : ДОМА.Пакет должина : 16.51 cm.Пакет ширина : 4.572 cm.Пакет висина : 2.032 cm.ПАЛТА lustroнијанси, кои с

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна на

База 24 / 7 Поддршка на Корисниците Гарантира : Сите дизајн и дегустација е направена во Франција.На повис

Памук везови темата е за бод љубовници да се избере вез, природни сцени, цртан филм ликовите и други плов

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Мулти позиции конец картичка може да се одржи до повеќе забен конец, и да ја задржите вашите теми во ред.

Овој блескави разноврсна нишка може да се користи за различни техники, од крстбод за да needlepoint на сите ви

【Везови Конец Алатки за Полнење】 лесно Можете да започнете со вашиот проект со обезбедени крстот бод

ДИМЕНЗИЈА : Секој skein е 7.68 метри во должина од 100% памук и Colourfast тема.ПОВОД : Специјално избрани за крстот б

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

Цената вклучува 12Пакет на DMC Боја Варијации Шест Вез Влакно Конец 8.7 Дворови Моне Градина 4174030 (UPC : 077540101214

Scroll