Обновено
Nikon COOLPIX AW120 16 ПРАТЕНИК Wi-Fi и Водоотпорен Дигитална Камера со GPS и Full HD 1080p Видео (Портокал) (Укинати од страна на Производителот)

Nikon COOLPIX AW120 16 ПРАТЕНИК Wi-Fi и Водоотпорен Дигитална Камера со GPS и Full HD 1080p Видео (Портокал)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 10776.00

ISO 125-1600 (да се прошири до 6400).Вашите пријатели ќе бидат љубоморни, тие не беа таму!Подготвени за екстремни adventures Waterproof, shockproof и freezeproof The COOLPIX AW120 може да се справи со сите дека Мајката Природа може да се фрли во него.Камерата е врвен широк агол (24mm еквивалент) f/2.Се тоа нуркање до длабочина до 59-нозе.Вграден микрофон евиденција високо-квалитетни аудио во стерео.Од Производителот На камерата за оние кои одат голема. И не капки пот до 6.Кога работите се трнлив, Nikon е нов Хибриден VR систем помага да се задржи вашите снимки остри и стабилна.Рака на вашиот градите со факултативниот Градите Темперамент и снимање на ум-дува Full HD 1080p видео записи со стерео звук, мазна бавно движење секвенци и високо-res фотографии, дури и во предизвикувачки услови.Рекорд на акција, а потоа поврзување со HDTV* и види вашите видеа доаѓаат жив.Видете каде што сте been Built-in GPS, мапирање, Електронски Компас и Точки од Интерес (POI) за создавање на неверојатни фото journals Relive возбудата на вашиот патувања во сосема нов начин.9 fps континуирано снимање. *Бара факултативна кабелот Напојува Accessories AN-CP23 Strap UC-E21 USB Cable EN-EL12 Батерија Battery Charging AC Адаптер EH-71 PBU-2. 3-Инчен OLED LCD со 921,000 точки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се пе

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

БРЕНД : NACHI.ШИРИНА МИЛИМЕТРИ : 22 ДИНАМИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 60,500 СТАТИЧКИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 73,000 ИМАЈЌИ ТИ

Не губат песна на чие стакло што е..чаши Вино може да изгледаат исто така ознака вашиот вино стакло.Имаат

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

Оптички heart rate монитор континуирано, прецизно отчукувањата на срцето без градите рака преку 6 LED оптички

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372 Скала : 1 / 72 Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

【Страна Клапи Hammock : 】57.Гаранција за парите назад.Куче седиште покрива целосно го задржи вашето седиште

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го постав

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Фабрика директни објект само Think Pad x260 Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за м

Scroll