Обновено
Oracle 003-0520-02 120 GB StorageTek Кертриџ

Oracle 003-0520-02 120 GB StorageTek Кертриџ

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои може да се зголеми сигурноста и да го прошири медиуми живот уникатен центар за заклучување стабилизира медиумите во рамките на кертриџ школка редизајниран buckler механизам безбедно придава на кертриџ лидер на диск лидер на долга лента, патот води медиуми попрецизно и ја намалува напнатоста на лента, лента тензија може да го намали животот на глави и медиумски Карактеристики.Поедноставно лента работењето може да се подобри пристапот до податоците .На касети се систем е тестиран за употреба со Storage Tek полн состав на Storage Tek лента дискови, како и Storage Tek лента автоматизација на системи и софтвер од Oracle и многу трети лица даватели.На Storage Tek лента pvc пониски TCO преку медиумите реупотребливост високото кертриџ капацитет и кертриџ издржливост.На Storage Tek лента pvc вклучуваат RFID таг кој обезбедува кертриџ вишок на податоци како што се VOLSER датотека директориуми и други податоци за подобрување на податоци за обновување и побрз пристап до податоци.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

New York Yankees.Френк Crosetti.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, д

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

БРЕНД : NACHI.ШИРИНА МИЛИМЕТРИ : 22 ДИНАМИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 60,500 СТАТИЧКИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 73,000...

Фабрика директни објект само Think Pad x260 Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за м

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900 CRI : 85

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Scroll