Обновено
IXYS INTEG.КОЛА DIV(КЛЕР) LCB110 LCB110 Серија SPST 120 м-р 350 V Единечен Канал Цврста Состојба Реле - НАТОПИ-6 - 10 item(s)

IXYS INTEG.КОЛА DIV(КЛЕР) LCB110 LCB110 Серија SPST 120 м-р 350 V Единечен Канал Цврста Состојба Реле - НАТОПИ-6

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1299.60

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V. On-state Resistance-Max : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V. Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation Voltage-Max : 3750 V; Capacitance : 3 pc; Свиок-on Time-Околија(тон) : 0.38 ms; Свиок-off Time-Околија(toff) : 0.93 ms; Operating Temp Range : -40 до +85 °C; Noofchannels : 1;.LCB110 Серија SPST 120 м-р 350 V Единечен Канал Цврста Состојба Реле - НАТОПИ-6 ***** За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Погоден за секого : таписерии и лесни погоден за мажи, жени или деца, без разлика дали тоа е удобно патува

БРЕНД : NACHI.ШИРИНА МИЛИМЕТРИ : 22 ДИНАМИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 60,500 СТАТИЧКИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 73,000...

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Фабрика директни објект само Think Pad x260 Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за м

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

WPC ЧИ FODот безжична станица за полнење помага да се ослободите од прегрее, преоптоварување, краток спој и

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372 Скала : 1 / 72 Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го постав

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Scroll