Обновено
PTZOptics 20X-SDI 2.12 ПРАТЕНИК 1080p Full HD Видео Конференции PTZ Камера, 20x Оптички Зум, 30fps, RJ-45 Х. 264, 60.7 Степен FOV, HDMI, HD-SDI, IP Стриминг, CVBS Видео Излез Интерфејси, Бела

PTZOptics 20X-SDI 2.12 ПРАТЕНИК 1080p Full HD Видео Конференции PTZ Камера, 20x Оптички Зум, 30fps, RJ-45 Х.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3215.76

Со поддршка за HD-SDI, HDMI и IP Стриминг (H.На PTZ Оптика 20x-SDI е 1080p камера со 20x оптички зум за снимање на HD слики на долги растојанија.Три Истовремено Видео Излези На PTZOptics 12x-SDI може истовремено да се испрати 1080p видео од HDMI, HD-SDI и h. Овие пристаништа употреба VISCA команди за да се интегрираат со поголеми системи за контрола, како што се Crestron и Extron.36 степени.5 степен широк агол леќа со Високи перформанси во слабо осветлување ситуации Целосна 1920x1080p HD Резолуција до 30 рамки во секунда 2 D и 3 D намалување на шумот со нивните најнови ажурирања на "ниско ниво на бучава CMOS сензор" Согласува да ONVIF IP Стриминг Стандарди RJ-45 H.12 Мега Пиксели.PTZOptics 20 X-SDI 2.Видео CMOS Сензор : 1/3" CMOS, 2.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.HD-SDI Конективност HD-SDI е префериран каблирање за 1080p видео во текот на долги растојанија.Рамка го Оценувате : 1080p/30, 1080p/25, 720p/60, 720p/50, NTCS, ПАЛ.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 264) оваа камера е идеален за емитување на видео сигнали со висока дефиниција за емитување или видео конференција апликации.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа функционира постојано, без заглавен, или cut.Толку сигурен 2 парчиња на АА батерии(НЕ се Вклучени) напр

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ефикасно да се исплашат и да ги одврати крадци или outlaws, така што тие не се осмелувам да пристап.Специфик

Реална форма, фина изработка, и да работи на владата е иста како вистинска монитор.Соработува со вистинс

7" Height : 5560cm Препорачува Век : 36 Месеци Етикета Големина : 70 Биста : 64cm / 25.5" Height : 95100cm Висина : 120 CMbaby девојка bo

ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ Лажни безбедносни камера направени од високо квалитетна ABS (styrene) инженерство на п

Оска P1357e Мрежна Камера Боја Монохроматски Cs Mount 2592 X 1944 2.9 x Оптички Rgb Cmos Кабел Брз Етернет.оската се Н

Може да се користи не само во затворен простор, но исто така и на отворено.Поевтина цена од вистинска без

Направи да изгледаат одлично во снимањето, видео повици, онлајн настава и игри.Професионални стриминг в

Можете да добиете : Две сребрени камери.Техника Трговци Отворен и Затворен Лажни Лажна Имитација видео

Карактеристики : евтино решение за безбедност кражба проблеми со висока сличност со вистински апарати

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.Подобар квалитет = подобра вредност!Ние именуван оваа скриена камера ли

Мониторот е LED светла се светкави, и батерии со подобар квалитет може да трае за околу три месеци.Црвени L

Моќ извира покриени од еден ден.00 (4 ниво се прилагоди) Max : 55 db Баланс на Белата боја : Отвори / Затвори BLC :

Ефикасно да се исплашат и да ги одврати крадци или anarchic елементи.Заградата Рака Движење : Целосно прилаг

Компактен дизајн и лесна за инсталација, се појави за да работи како актуелната безбедносна камера.Се и

Совршен за Деца : Тоа е компактен за мали раце, погодно за носење насекаде, пакување вклучени трајни lanyard

Напојување : 2 парчиња од 1,5 V,AAA батерија (Не се Вклучени).Камерата големината : 130 * 66 * 65mm (L * W * H).На животнио

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ова е вистински надзор камера во затворен домување дека е модифицирана воInchdummyИнчен или лажни безбедно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Highdefinition пиксели ви даде појасна слика.Едноставна монтажа, стабилни перформанси, професионални произво

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Ефикасна и Заштеда на Трошоци】Атарот безбедносна камера го имитираат форма на вистинска купола надз

Лесен и удобен да го инсталирате.Трепка црвено LED светло дизајн го прави овој атарот на камерата изгледа

младата летни фустани најдобри бебе девојка облека следната бебе девојка симпатична облека новородено

Scroll