Обновено
Ултра 200GB MicroSDXC Работи за Canon EOS 80D Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 200GB MicroSDXC Работи за Canon EOS 80D Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1559.76

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 200 GB за Canon EOS 80 D Камера потврдуваат и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашите Canon EOS 80 D Камерата со San Flash-ТМ.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.Сите права се задржани.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Canon EOS 80 D за сите тоа го прави.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ние сме трети лица за верификација на услугата.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сиг

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1 ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Н

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Зачин Мобилни Ѕвез

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е и

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Врз основа на внатрешни тестирање.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 10

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за ZTE Фанфари 2 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Ф

Нашата Продавница нуди 100% вистински мемориската картичка со 1 години гаранција 2.Ве молиме да користите

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Ти

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Си

Доаѓа со Сè, Но Stromboli (TM) Читач.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да

Со Класа 10 Чипсет и брз пренос на податоци брзина до 80 MB / s* додека состанок UHSI / UHS1 (Ultra High Speed 1) класа 1 спе

Врз основа на внатрешни тестирање.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работнат

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

Scroll