Обновено
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Чест М2-803L Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Чест М2-803L Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1079.76

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Врз основа на внатрешни тестирање. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција да се работи за чест М2-803 L за сите тоа го прави. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за чест М2-803 L паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за AsZC521 TL з

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Диз

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Ти

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Тие имаат индивидуално тестирани,

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.San Flash е како трета страна верификац

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1 ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Н

Доаѓа со Сè, Но Stromboli (TM) Читач.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова бара компатибилни уреди

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Celkon Кампусот Премие

Нашата Продавница нуди 100% вистински мемориската картичка со 1 години гаранција 2.Ве молиме да користите

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбе

Врз основа на внатрешни тестирање.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работнат

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1.●Целосна А1 Оценка, ова е

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG OptimГориво паметен

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Конструиран со заштитен технологија за да

Врз основа на внатрешни тестирање.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 10

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Зачин Мобилни Ѕвез

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други ✅

Капацитет на складирање : 64 GB.Максимална Прочитајте Брзина : 170 MB / s.Максимална Пишување Брзина : 90 MB / s.Брз

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

Scroll