Обновено
Crosley CR6233D-ПОВТОРНО Dansette Бермуди Преносни Плочата со Помошен и Bluetooth, Црвена

Crosley CR6233D-ПОВТОРНО Dansette Бермуди Преносни Плочата со Помошен и Bluetooth, Црвена

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5518.80

Вграден Bluetooth приемник ви овозможува репродукција на музика на Dansette Бермуди е динамичен полн опсег и звучници.Појас управувано плочата механизам игра две брзини : 33 1/3 и 45 ВРТЕЖИ во минута евиденција.Прилагодлива контрола на теренот.Преносни аудио подготвени со помошен текст.Преносни плочата доаѓа во комплет со појавување на мирување.Конективност технологија : Wired.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЧИСТА АНАЛОГНИ ПЕРФОРМАНСИ дефинитивен винил снимање слушање искуство за убаво топло и природни музик

Рекорд плеер поддржува Bluetooth преносот,што значи дека можете да го поврзете вашиот Bluetooth примачите како Bl

АнтиВибрации Амортизацијата Материјали : НаLP3 е направен со антивибрации амортизацијата материјали, вк

К) кафеави / црни (НАLP60 XНА) gunmetal / црна (ATLP60 XГМ) и црвена / црна (ATLP60 XТА).Целосно автоматско Појасвози плоча

На TT1100 USB плочата карактеристики на класичниот стил на појасуправувано моторни систем, туку и го прави с

ИСКЛУЧИТЕЛНИ ПЕРФОРМАНСИ Со интегриран 90 W засилувач, овие активни звучници испорача избалансиран зву

♬【8во1 ЦЕНТАР за ЗАБАВА 】Овој рекорд за играч не само да репродуцира вашиот Vinyls,но, исто така, CD 10 12 евид

На Комо Аудио појасуправувано Плочата Аналогни вклучува посветен за контрола на брзината, тешки челик

Виткање метал и смола се справи.Два реда на екстрамека карбонски влакна влакната.Без решение или хемика

3Брзина на Плочата (33 1 / 3, 45, 78 ВРТЕЖИ во минута).Bluetooth безжично потоци музика до 33 метри.Моќен спектар 50 ва

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Scroll