Обновено
Полнење Кабел Замена USB Полнач за Xbox 360 Безжична Игра Контролер USB

Полнење Кабел Замена USB Полнач за Xbox 360 Безжична Игра Контролер USB

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2258.40

【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Компатибилен со : за Microsoft Xbox 360, Xbox 361 Тенок.USB кабел ви овозможува да ја полните вашата Microsoft x Box 361 Безжичен Контролер додека играте игри.LED светло : Полнење(Црвена), Целосно наполнетата(Зелена).Додаток САМО; безжичен контролер не се вклучени.За Xbox 360 Безжична Игра Контролер Полнење преку USB Кабел Замена USB Полнач Компатибилен со : за Microsoft Xbox 360, Xbox 360 Тенок.НЕ е компатибилен со : за Microsoft Xbox, Xbox Еден.USB кабел ви овозможува да ја полните вашата Microsoft x Box 360 Безжичен Контролер додека играте игри.Трошоци вашиот XBOX 360 безжична контролори преку USB порта.Никогаш не се истроши батеријата повторно додека сте за да се удри со вашиот конечниот резултат.LED светло : Полнење(Црвена), Целосно наполнетата(Зелена).Кабел Должина : 4.92 ft/1.5 м.Додаток САМО; безжичен контролер не се вклучени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2x Пакети за Замена на Батерија со Полнач Кабел за Xbox 360 Безжичен Контролер.Нови генерички Замена на Бате

Тоа во голема мера може да го замените стариот или скршени заби полнач Ова електрична четка за заби пол

Батеријата индикатор е во предниот дел на екранот на вашиот станица за полнење за Xbox, црвени LED полнење и

Recharges две Xbox 360 контролори истовремено.Лесензакористење дизајн им овозможува на корисниците едноставно

Погодни за полнење на батеријата вашата Nintendo Ds батеријата кога сте на патување, на одмор, или дома...

✔ 2час Брза безжична полни со 2 вградени во Микро USB адаптер пристаништа, зачувај вашето време за два кон

★ПРИКЛУЧОКОТ целосно наполнета сино осветлување ★ПРЕНОСНИ на црвено светло покажува дека Ps4 контроле

Економски и Еколошки : Користење на акумулатори, заштеда на пари, еколошки, е замена за батерии.Лесно за

Бренд нови неОЕМ.Текст : 100 V 120 V (U S Стандард).LED светло моќ индикатор.Карактеристики патидалеку prongs за ле

Дел No.LIS1441 419509402 LIP1450 416810801 Одговара моделPS3 се Движат CECHZCM1 E CECHZCM1 M.Батеријата Paramenters(Liion Battery),(3.7 V), Капаците

7 СМ, Тежина : 140g) LED полнење : 1.Overvoltage заштита, се Прегрее заштита, Краток спој заштита, контролори никога

USB PC Моќ Конектор +Кабел за Податоци / Кабелот / Доведе На Sony MP3 NWZE474 BLK.Овој кабел се поврзува на вашиот диг

????【Сите во 1 Пакет Додатоци Комплет за Nintendo Switch】 Полнење клупа + футрола + Playstand + Случај маска + Screen protector

Официјално Лиценцирани Sony Производ.Дизајниран За Да Безбедно Се Вклопуваат & Дополнување На Ps3 Слим Или

YUANHOT Предност : Полнење до 2 контролори истовремено; Вклучува 2 парчиња 800m Ah акумулатори; Премија чип со LED

Искуство следната генерација : Xbox Про полнење Застане е компатибилен со Xbox серија x|s, Xbox One X, Xbox One S, Xbox Едн

Мултифункционален полнење слотови : На полнење база е опремен со 4 Замена за РадостЕдин игра се справи с

【Електрична Четка за заби Полначот】Заменливи Електрична Четка за заби Полнач за Philips Sonicare електрична

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.USBC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ Кабел Должина : 3ft

Квалитетот може да биде од голема мера се обезбеди.Тоа во голема мера може да го замените стариот или ск

Откако производот е вклучен, дршката икона на екранот е сина.Како да го Користите : Plug and play Спецификациј

Направен од чист бакар, да обезбеди брзо полнење искуство за вас.Замена полнење кабел за вашиот безжиче

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, фирма, антисолза и не е лесно да се скрши.Мултизашти

Scroll