Обновено
Makita F-81518 Главен Rt7M, Мулти-Боја

Makita F-81518 Главен Rt7M, Мулти-Боја

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 668.40

Направени на добар квалитет на производот.Дизајниран за лесна употреба.Квалитетот Makita додатоци кои комплимент алат и градинарски алатки.Опис на производот ISO-9001 систем за управување со квалитет помага Makita во постојано следење и управување со висок квалитет етос во сите операции.Како светот повеќето широко признат стандард за управување со квалитет, тоа го потврдува начини да се постигне, како и репер, во согласност перформанси и услуга која Makita продолжат да ги извршуваат.Сет Содржи : 1 x Главен Rt7 M 2,500.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако вашиот алатка број на модел се наведени подолу и нашите fastener се вклопува во рамките на големината на

Поцинкуван.Длето 20 Ga 1 / 2" Круна.Должина 9 / 16".Fastener Серија : ДуоБрзо 75 Серија 1 / 2" Круна парична Казна Жица Sta

Овој дел е исто така познат како : CR133289001 / 133289001 / 133289001 / CR133289001 Fasteners Жица за Круната (1 Единица).Сакате

Високи перформанси Бр 13 staples, 6 мм нога должина, за професионална и трговска корисници, за работа со текст

Највисок Квалитет за Индустриска и Комерцијална употреба.Брзо stapling, без притискање.Interchangable со : BA71, Џ.К 67

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Поцинкуван.Длето 19 Ga 3 / 16" Круна.Должина 3 / 4".Fastener Серија : ДуоБрзо 64 Серија 3 / 16" Круна парична Казна Жица St

16 Мерач 5 / 8" круна c прстен staples.Направени на 304 нерѓосувачки челик 1000 КОМПЈУТЕРИ / Пакет.Staples Компатибиле

Производителот гаранција може да не се применува.Поцинкуван staples.Нема.ST13 Кутија содржи 5000 x Бр 13, 8mm нога s

Слично на ДуоБрзо 31 Серија 3108 Длето точка.Достапни нога должини се движат од 1 / 4Инчен да 9 / 16Инчен 3 / 8Инч

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Ве Молиме Потврдете Спојувач Компатибилност Пред Да Нарачате 304 од не ' Рѓосувачки 7 / 8" 1,000 се брои.Mini Pak 304

Поцинкуван За Поголема Трајност.Interchanges Со Senco C или 71 Серија.Спакуван во кутија од 10020pcs.Се вклопува meite #711

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

2,500pc асортиман на ТешкиДолжност 27 / 64" стејплс.ТешкиДолжност ? 27 / 64" се вклопува Стенли TR110, TR150, TR150 HL,TR250, TRE5

21 Мерач 1 / 2Инчен Круна, 1 / 2Инчен Нога Должина Тапацир Staples 10, 000 на Кутија; 10 Кутии по Случај.ЕлектроПоцинк

Scroll