Обновено
【Надгради】 Дигитален Часовник за Аларм, FM Радио, Двојно Полнење преку USB Порти, Температура се Открие, Dual Аларми со 7 Алармот се Огласува, Snooze, 6-Ниво на Осветленост Di

【Надгради】 Дигитален Часовник за Аларм, FM Радио, Двојно Полнење преку USB Порти, Температура се Открие, Dual

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1055.76

***** Тоа ќе го открие навремено внатрешна температура. 7 видови на звук прстени може да satisify сите ваши потреби, изборот на вашиот favourate радио фреквенција како алармот ѕвони е дозволено.Двете 12 H и 24 ЧАСА чекање се достапни.Имате опција за да направите резервна копија со 3 AAA батерии (НЕ се вклучени) во случај на моќ прекинување. 【6-Ниво Прилагодува Осветленоста】 И во батеријата управувана од владата и во кабелот за напојување на чекање, притиснете го копчето за ОДЛОЖУВАЊЕ/DIMMER копче за да го прилагодите осветлувањето на екранот (0-20%-40%-60%-80%-100% ).Можете да спијат уште 9 минута со snooze функција.Со sleep timer (15-90min), можете да слушате на вашиот favourate радио фреквенција пред да заспијам.Ве молиме да се напомене дека батериите ќе се трошат брзо, па ние sugges да можете да ја користите Штекер Моќта на Владата. 【Двојна USB Chargering Пристаништа & Батеријата Копија】места Во електричен режим, двојно полнење преку USB порти може да полнење на мобилни телефони, таблети или други 5v електроника.Приклучете го АС адаптерот во штекер.Во батеријата управувана режим, со 3*AAA(не се вклучени), часовникот може да функционира постојано, кога ќе одат на патување.Имате опција за да направите резервна копија со 3 AAA батерии (НЕ се вклучени) во случај на моќ прекинување.Двете целзиусови степени и Целзиусови единица се на располагање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Водоотпорен, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и кога ќе се туширање, и слушате вашите омилен

Батеријата Напојува : бара Само 3 AAA Батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ), трае многу долго време.Со компактен дизајн и

Scroll