Обновено
Bahco 2628 S-180 Страна Сечење Комбинација Plier Изолирани 7-Инчен Зафат

Bahco 2628 S-180 Страна Сечење Комбинација Plier Изолирани 7-Инчен Зафат

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 902.64

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заеднички поставеност за да се намали сечење сила.Заедничкиот проект обезбедува непречено заедничка акција.Тешки-должност дизајн - со високи перформанси алатка челична конструкција додава дополнителна сила.Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заеднички поставеност за да се намали сечење сила.Заедничкиот проект обезбедува непречено заедничка акција.Тешки-должност дизајн - со високи перформанси алатка челична конструкција додава дополнителна сила.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372 Скала : 1 / 72 Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

Дизајнирани да работат рака под рака со Холт Дрвото Лопати, и други водечки лопати.Врвен квалитет на жиц

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Benifits за Вас Тоа ви помогне да го организирате вашето биро и да зачувате простор и време за вас,Поминуваа

ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.ПРО

Изградена во гел на пета, шок апсорпција и намалување на притисокот, повеќе удобен за носење.Мрежа и toeless

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Отворање еmail пораки, envelops, букви или сечење ленти на кутии.Исклучителна дизајн им даде на овие мали ноже

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се пе

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900...

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Scroll