Обновено
Тренингот Armband Екстра Рака Клучот Слотот за Држачот за Samsung Галакси S10e, A40, J2

Тренингот Armband Екстра Рака Клучот Слотот за Држачот за Samsung Галакси S10e, A40, J2

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1946.40

Нашите neoprene armband е направен од висок квалитет на пот апсорбирање на материјал кој е дише.На предната страна на armband има јасен екран кој е екранот на допир, компатибилен и ви овозможува лесно да пристапите до сите функции на вашиот паметен телефон.Таа ја апсорбира влага и пот, и го задржува вашата рака кул.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

со слушалка кабелот обвивка Нека слушалка кабелот уредно фиксен кон рака бенд кога ние ги слушате музик

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

Унисекс дизајн погодна за жени, мажи, тинејџери, момчиња и девојки 【Реактивност】 Проѕирна заштитна фол

【Лесни Samsung галакси a10, a20, a30, а50, a70, a10e, note10+,note10, забелешка 9, note 8, note5, s10, s9, s8, s7, s6; Samsung галакси s10 плус, s9 пл

Удобно : Направен со потwicking, дише ткаенина, нашите телефонски рака бендови за водење на гушнавте вашето

Антипот и добро миење : на armband е направен од водатотпорни neoprene и, исто така, има антипот и перат својства.

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу

Најдобри chioce за трчање, риболов, велосипедизам Галакси S20 / S20 Плус / S10 / S10+ / S10e / S9 / S9+ / S8 / S7 / S6 / S5 / По

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband

Во исто време, спортски телефон торба е направен од надгради водоотпорен дијамант во облик на Оксфорд т

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Тоа е полесно да се носат картичка телефони, цигари и пари, и преграда за складирање е повеќе удобен и пр

Специјално Дизајнирани Случај за Samsung Галакси A10s, НЕ се компатибилни со други верзии.Интегриран звучен

Специјално зголемена слушалка дупка : Специјално зголемена музика слушалка дупка, погоден за поширок с

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкрат

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Голем дар избор на пријателите, семејство,итн.Исто така, приклучок за слушалки cutouts овозможи лесен прист

Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се корист

【Прилагодливи Дизајн】Бенд со кука и јамка затворање е прилагодлив за удобно се вклопуваат и може да се

Продавница нешто што треба безбедно и сигурно ❀ За Овој Објект : ❀ Лесни водат : Изработени од полиестер

Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува

Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Прилагодете рака обемот На :

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Scroll