Обновено
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-76 PETG Пластични Цевки, 1/2 ID5/8 OD, 3 ft. Долго

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-76 PETG Пластични Цевки, 1/2 ID5/8 OD, 3 ft. Долго

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 367.92

Облик : Цевка; Материјал : PETG; Одделение : Стандард.ID : 1/2"; ID Толеранција : (-0.008" - +0.008"); OD : 5/8"; OD Толеранција : (-0.008" - +0.008"); Дебелина на Ѕид : 1/16"; Должина : 3 ft.; Должина Толеранција : (-1.000" - +1.000").Боја : Clear; Јасност : Јасно, Затегнувачка Цврстина : Не Се Оценети; Затегнувачка Цврстина Оценка : Не Се Оценети; Влијание Сила : Не Се Оценети; Влијание Сила Оценка : Не Се Рангирани.Коефициент на Триење : Не се Оценети; Триење Оценка : Не се Оценети; Апсорпција на Вода : Не се Оценети; Апсорпција на Вода Оценка : Не се Рангирани.Густина : 0.050 кг / cu.во.; Цврстина : Rockwell R105; Температура Опсег : -40° до 140° F. PETG е јасно за апликации кои бараат гледаат преку и е, исто така, отпорни на хемикалии.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

УВ Отпор.ниска цена со 8pcs пакет 100% чист јаглерод влакна.Толеранција : + / 0.1 мала тежина.Надворешен Дијаме

Откако новиот цевка е инсталиран и, ПРЕД целосно inflating само додадете неколку PSI и понатаму форма на цевка

Памук.Професионална одделение Памук Цевки Велт Кабелот директно од сад производителот.Оваа екстраглат

Професионална одделение Памук Цевки Велт Кабелот директно од сад производителот.Оваа екстраглатки цев

1 / 4" внатрешен дијаметар, 3 / 8" надворешниот дијаметар (6.35 x 9.53 mm) многу популарна цевки големина за многу

Силиконски цевка големина : 6mm ID х 8мм OD; дебелина : 1mm; должина : 5meters(16.4 ft).Силиконски црева е направен од ФД

БАКАР ЦЕВКИ ТИП М : Цевки и Фитинзи за притисок апликации имаат големо влијание сила и се наменети за топ

Силиконски Цевки Димензии : 10мм x 12mm (I D x O.Г.); Должина : 3 m / 10ft; Дебелина на Ѕид : 1mm(0.04").Стеги Со 2pcs нерѓосув

Answer : ___________________________ NOTE : Сите карбонски влакна цевки ќе има отстапување од + / 0.15 3 K Чист Јаглерод Влакна,

4130 челик е повеќенаменска и нуди добра сила, weldability, влијание и отпорност на триење, а исто така се лесно

[Спецификации] Ние нудиме 32милиметри имајќи места во различни должина, 43 mm, 48 mm, 72 mm, 96mm, 120mm и 144 mm.На алумин

БАКАР ЦЕВКИ ТИП М : Цевки и Фитинзи за притисок апликации имаат големо влијание сила и се наменети за топ

Користејќи високо квалитетни UPVC материјал шприц, површина полирање третман, со висок квалитет.Добра из

Посебни Употреба површини градини, zoos, трговски центри, изложби, цвеќиња земјоделство, сточарство, и та

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Црвено Orifice Цевка 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот автомобил (г

Број на модел : ALL221648 Објектот Пакет Должина : 97.99999990004".Објектот Пакет Ширина : 3.299999996634".Објектот Пакет Ви

Направен од многу светлина hightech полимер пена патентиран Aither 1.1 технологија.Многу мала тежина, за повеќе

Цевка големина : Надворешен дијаметар : 6mm, Interna дијаметар : 4mm, Дебелина : 1mm, Должина : 350mm.Висока цврстина,

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка.Пакетот вклучува : 1pc ID 8мм х OD 12mm x 1000mm.Дебел

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка.Пакет содржи : 1 парче*14*16*1000mm.Дебелина на ѕ

Доволно количество : ќе добиете 12 парчиња 4 инчен стаклени цевки и 2 парчиња стакло цевка четки, доволно з

BPA Free Нетоксични и невкусна храна одделение, медицински одделение;(Црево Стегач : 304 од не ' рѓосувачки че

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ова ПВЦ Цевки Канал Бендер од Морис Производи поедноставува процесот на свиткување

ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА Трајни aluminized челична конструкција за отпорност на корозија и перформанси.ЛЕСНО ДА

На алуминиумски цевки може да се полира [Употреба] Тоа може да бидат обработени според должината што тр

Scroll