Обновено
Метод На Спреј Кујна Degreaser, 28 Оз

Метод На Спреј Кујна Degreaser, 28 Оз

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 374.40

Метод производи PBC.Оваа тешка Играч може да се справи со маснотии.Тоа е благодарение на нашата не-токсични, растителна основа моќ зелена технологија.Природно добиени маснотии-busters се добие контрола врз кујна мензи, па можете да седат назад и да уживате во сланина.Додека lemongrass е суштински елемент во вашиот омилен кари, тоа е, исто така, близок пријател на чистота.Која е причината зошто мириса толку прекрасен.Всушност, оригиналната повторување на кои "чистота е веднаш да Побожност" Линија беше всушност "чистота е веднаш да lemongrass." но тоа не беше толку привлечна. (Барем тоа е она што го слушнале.) Производ предупредување : за домаќинство : да се чува вон дофат на деца, чувајте ги надвор од очите, рамна веднаш, ако производот влегува во очи, да пијат вода Ако производот е проголтана, побарајте медицинска помош доколку производот е проголта.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll