Обновено
MACHEREY-NAGEL 723387.25 HYDRODEX G-TBDAC Посебни Capillary Колони за GC, Должина: 25 m, 0.25 mm ID

MACHEREY-NAGEL 723387.25 HYDRODEX G-TBDAC Посебни Capillary Колони за GC, Должина: 25 m, 0.25 mm ID

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2001.60

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (β-cyclodextrin) или осум (γ-cyclodextrin) гликоза единици врзани преку α-1, 4-врски.Regioselective derivatization на хидроксилни групи доведува до фази со различни enantioselectivity, кои се добро прилагодени за GC enantiomer анализи.Поради висока точка на топење на HYDRODEX фази тие се разредена со polysiloxanes.Важна предност на cyclodextrin фази : многу соединенија може да се анализира без derivatization.Голем број на separations да се оствари, сепак, тоа не е можно да се направи општа претпоставка, која фаза би можел да се реши дадена поделба задача.Дури и за соединенија со мали структурни разлики или во рамките на хомологни серии можат да бидат сосема различни.Описите подолу е листата на некои од типичен separations е можно со поединечни фази.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

Едноставен и лесен за употреба 418g Пакување Листа : 1 x Дигитална Фото Рамка 1 x Рамка Заградата 1 x Далечинс

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Супер големи издувниот воздух волумен, супер силен ветар притисок.Усвојување на Тајван увезени чип, нис

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Брзо Полнење : интелигентни топлина управување и 36 W автомобил адаптер овозможи брзина речиси идентична

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Сан Диего Padres.Сан Диего Пилешко.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сит

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Вистински Оем : Да, Категорија 2 : Ладење, Заменет Дел Број : 22910313, Дел Уп# На Дијаграм : САМО ДЕЛ РЕФЕРЕНТЕН

БРЕНД : NACHI.ШИРИНА МИЛИМЕТРИ : 22 ДИНАМИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 60,500 СТАТИЧКИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 73,000 ИМАЈЌИ ТИ

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се пе

Scroll