Обновено
DC Автомобил Полнач Автоматски Адаптер за Напојување Држачи за Кабел 12-24V Автомобил запалка приклучок за Машки Приклучок за DC 5.5 мм 2.1 mm / 4.0 mm 1.7 мм Приклучок за Кабело?

DC Автомобил Полнач Автоматски Адаптер за Напојување Држачи за Кабел 12-24V Автомобил запалка приклучок за Машки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бакар Жица, добра електрична спроводливост, висока температура и топење отпорни, извонредна свиткување перформанси.Кабел : 18 AWG Бакарна Жица.7mm; Напон : 12-24 V; Тековните : 3А на осигурувачот ; Кабел : 18 AWG; Должина на Кабелот : 4.Нашата цел е да се направи сте ги задоволи делови и сервис ние обезбеди за вас.9 FT DC Автомобил Полнач Автоматски Напојување-Кабел.Боја : Црвена/Црна.Вграден-во 3А спојување на двата приклучоци може ефикасно да се заштити против прекуструјна и краток спој.DC Конектор : 5.Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од 16 AWG Бакарна Жица, добра електрична спроводливост, висока температура и топење отпор, извонредна свиткување перформанси. 【Компатибилност】 Универзална погоден за домашни апарати, електроника, Камера, видео надзор, LED Лента, Светлата, Автомобил DVR, Камион, Автобус, Ван, Брод, Монитор, ДВД. 【Safty Употреба】Црвени LED индикатор за светло за безбедност.Црвениот LED показател на светлина.Пакет содржи : 1 x 4.Кабел Должина : 4.Универзална погоден за домашни апарати, електроника, Камера, видео надзор, LED Лента, Светлата, Автомобил DVR, Камион, Автобус, Ван, Брод, Монитор, ДВД.Вграден-во 3А спојување на двата приклучоци може ефикасно да се заштити против прекуструјна и краток спој.Ве молиме Google и Двоен-Проверете го Вашиот Уред За тоа Пред да го Купите!. 【Спецификации】 Машки цигара запалки кабел за да DC конектор. 2 Size DC Конектор Приклучок : 5. 【Услуга】100% задоволство гаранција, Ако имате било какви прашања со дел, едноставно контакт со сервисот за проблеми им помогне на, делови, замена или враќање на средствата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Погоден за секого : таписерии и лесни погоден за мажи, жени или деца, без разлика дали тоа е удобно патува

Сан Диего Padres.Сан Диего Пилешко.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сит

За разлика од традиционалните рачно да се прилагоди риба резервоарот греалки, нема потреба да го постав

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Едно п

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900 CRI : 85

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

Оваа птица кафез може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот за да ја задржиш чисти.Н

Оптички heart rate монитор континуирано, прецизно отчукувањата на срцето без градите рака преку 6 LED оптички

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

Scroll