Обновено
Aexit 35mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Круг месо тело Дијамант Обложени Дупчење Вежба Малку Плочи Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов Машина

Aexit 35mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Круг месо тело Дијамант Обложени Дупчење Вежба Малку Плочи Стакло

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2148.00

Сечење Дијаметар : 35mm/1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички; Пакет Содржина : 1 x Стакло Дупка го Видел.Тежина : 44g; месо тело Големина : 8 x 22mm/0.32" x 0.9"(D*L).Вкупна Должина : 57mm/2.2".Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Сребрен тон метал и стакло дупка видов, дијамант обложени сечење дупка, одлична за правење и точни дупка на стакло и плочки.Погоден за дупчење мермер, плочки, стакло, granit_e, камен, совршена замена за стариот или оштетени деца.Работи подобро со електричен вежба (тука не е вклучен).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вграден LED Купола Светла / 3.5 mm ПОМОШЕН / USB Полнење (1А) 1000 W Max Моќ, Полн Опсег КласаD Засилувач (150 W x Ch + 400 W

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

Брзо Полнење : интелигентни топлина управување и 36 W автомобил адаптер овозможи брзина речиси идентична

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Однесување замена, едноставна plug & play без жица спојување.Manikin ER11 A / ER16 A / ER20 A.Направени од високо квалитет

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Сан Диего Padres.Сан Диего Пилешко.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сит

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900 CRI : 85

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

Дизајнирани да работат рака под рака со Холт Дрвото Лопати, и други водечки лопати.Врвен квалитет на жиц

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

Пиксел густина : 200 PPI.Систем Јазици : Англиски / Шпански / Германски / Француски / Руски / Arabic / Јапонс

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Кога го користите види нараквици,мека и мазна се чувствуваат овозможува вашиот зглобовите да се движат

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.ПРО

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

За Цврст Челик Полица Единици 36" Ширина, 36" Должина 600 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZMS3636 Екс

Scroll