Обновено
Дијамант Dotz Уметнички Дела, Multicolor

Дијамант Dotz Уметнички Дела, Multicolor

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1060.80

Дијамант Dotz-Дијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант Dotz-Дијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Брзо, лесно и забавно да се направи!Само користење на Дијамант Dotz Перо да ги собереш точка и место на појавување на плоштад на леплива печати.Овој пакет содржи еден 17-1/4x21-3/4 инчи парче со висок квалитет бои печатени ткаенини, Дијамант Dotz, еден перо, еден занает послужавник, еден восок caddy и мулти-јазичниот инструкции.Дизајн : Мирен Нудат.Дизајн Големина : 14x18 инчи.Увезени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Погоден за секого : таписерии и лесни погоден за мажи, жени или деца, без разлика дали тоа е удобно патува

Производителот : Amodel.Сериски број : 72372 Скала : 1 / 72 Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Кобалт Co50

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

ISO 1251600 (да се прошири до 6400).Вашите пријатели ќе бидат љубоморни, тие не беа таму!Подготвени за екстремни

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Benifits за Вас Тоа ви помогне да го организирате вашето биро и да зачувате простор и време за вас,Поминуваа

IP67 Водоотпорен и Shockproof : говорникот се уште врши дури и кога потопен.Име : Отворено Водоотпорен Безжична

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Scroll