Обновено
ZMShun Нови Преносни 20 DVD, VCD CD Диск за Складирање Организатор Торба Круг Zippered Носителот Паричникот Случај CD Складирање Случаи Црно-Бела Жица

ZMShun Нови Преносни 20 DVD, VCD CD Диск за Складирање Организатор Торба Круг Zippered Носителот Паричникот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1012.80

Боја : Црно-бело Жица.Материјал : трајни мека супер-влакна СТП и PP филм.Вкупна големина : околу 16*15*2cm.Тоа може да се одржи до 20pcs Цд-а Vcd Двд-а во исто време.Идеален за да ги зачувувате и организирате вашите ЦД на музички дискови, игра дискови, PC возачот дискови и така натаму.Може добро заштитете го вашиот CD дискови од прашина, гребнатини, корупција и други штети.Круг CD паричникот складирање торба со патент затворање дизајн, лесно да го вметнете и отстраните.Пакет содржина : 1x на CD / DVD складирање торба (не се вклучени дискови).Нови Преносни 20 DVD, VCD CD Диск за Складирање Организатор Торба Круг Zippered Носителот Паричникот Случај CD Складирање Случаи Црно-Црвена Жица.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900 CRI : 85

Лесно да се грижи за, на мека патент покрива е пренослив и машина washable Notes : 1 Тоа не е препорачливо да се м

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Дизајнирани да работат рака под рака со Холт Дрвото Лопати, и други водечки лопати.Врвен квалитет на жиц

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголеми

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

ISO 1251600 (да се прошири до 6400).Вашите пријатели ќе бидат љубоморни, тие не беа таму!Подготвени за екстремни

New York Yankees.Френк Crosetti.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, д

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плака

3 граница чешли(2 / 3 / 4mm) за разни коса стил neeeds.Висока цврстина нерѓосувачки челик материјал, автоматска

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

[Силна запечатување перформанси] : Повеќе запечатување заштита,лесно да се повлече и crimping начин да се пе

БРЕНД : NACHI.ШИРИНА МИЛИМЕТРИ : 22 ДИНАМИЧКО ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 60,500 СТАТИЧКИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ (N) : 73,000 ИМАЈЌИ ТИ

Оптички heart rate монитор континуирано, прецизно отчукувањата на срцето без градите рака преку 6 LED оптички

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : ѕидмонтирани индустриски цевки закачалката е изработена од malleable леано железо цев

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака)...

Scroll