Обновено
Пешачење возење Велосипед Активен начин на Живот Armband за Алкател Увид, BLU Цртичка L5, J1

Пешачење возење Велосипед Активен начин на Живот Armband за Алкател Увид, BLU Цртичка L5, J1

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 261.60

Екран осетлив на допир Компатибилен : Лесно може да го носи вашиот мобилен телефон и пристапете со екран осетлив на допир компатибилен пред екранот.75 инчи Приближното за врвка за рака должина : 12 до 18 инчи Тоа лесно се вклопува во овие модели на телефони : Алкател УВИД, 1, 1c, Lume, Streak, Зора Apple i Phone 12 Mini, i Phone SE2 2020 Apple i Phone 8/7/6s/6 Apple i Pod Touch BLU A5 L, Однапред L5, L4, L3, A5, C4, C5 C5 LTE BLU Цртичка L5 LTE, L4 LTE, L3 8 G, Големиот Мини, Студио J1 BLU Vivo 5 Мини, Енергија Дијамант Мини, Нео Енергија Мини LG Класичен, Треска, Optimus Зона 3, K4 Nokia 8000 4 G, 230, 3310 Samsung Галакси J1 Мини Премиер, Z2, A3 2016/201 Sony Xperia XZ2 Компактен, XZ1 Компактен, X Компактен ZTE Џаспер LTE.Во денешниот брзо интензивна живот, фитнес е нешто што не е само потребно, но, исто така, нешто што не може да се игнорира.Димензии : Приближното внатрешни димензии : 5.Прилагодлив : На armband доаѓа со прилагодливи ремени кои ќе ви лесно да се носат според вашата рака големина, совршен за џогирање, утринските прошетки и тешки вежби.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

Нашите neoprene armband е направен од висок квалитет на пот апсорбирање на материјал кој е дише.На предната стр

Заврши вашиот i Phone 5 / 5 S & i Phone 6 до вашиот bicep, надлактицата или рачниот зглоб (Пакетот вклучува бонус прод

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкрат

Универзална работи armband направена од отпорен на вода платно пред и дише мека ЕВА назад, еластична прилаг

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband

Видиме armband одговара за BLU Sutdio X8 HD / Гранд М2 (2018) / Студио G4 / Студио J8 M LTE / C5 / Гранд М2 2017 / S1 / Студио G М

76 инчи паметен телефон, како што се apple i Phone 7 плус / 7(5 【Совршен за Сите Активности】 водење armband случај по

Не грижете се за морале да го носат вашиот копчињата во вашиот џеб или губење на нив на спроведување; Б) п

Антипот и добро миење : на armband е направен од водатотпорни neoprene и, исто така, има антипот и перат својства.

Оваа рака ракав има доволно простор за телефонот (под 6,5 инчи).Поради својата растеглив spandex, тоа може да

Вграден екран заштитник кој овозможува целосен екран на допир за функционалност.Вклучува мала џеб кои

Во исто време, спортски телефон торба е направен од надгради водоотпорен дијамант во облик на Оксфорд т

FITKICKS Armband Neoprene Спортски Активен начин на Живот Опрема Има Повеќето Телефони.Се водат вашите граници.Handsfr

Wristband случај компатибилен со Samsung Galaxy Note 8 Совршен мобилен телефон додаток да има додека Трчање, Џогирање

Унисекс дизајн погодна за жени, мажи, тинејџери, момчиња и девојки 【Реактивност】 Проѕирна заштитна фол

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

со слушалка кабелот обвивка Нека слушалка кабелот уредно фиксен кон рака бенд кога ние ги слушате музик

Специјално зголемена слушалка дупка : Специјално зголемена музика слушалка дупка, погоден за поширок с

【Лесни Samsung галакси a10, a20, a30, а50, a70, a10e, note10+,note10, забелешка 9, note 8, note5, s10, s9, s8, s7, s6; Samsung галакси s10 плус, s9 пл

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Голем дар избор на пријателите, семејство,итн.Исто така, приклучок за слушалки cutouts овозможи лесен прист

Димензија (инчи) : оддел димензии 5.15 H x 2.75 w / надворешни димензии 5.25 H x 3.25 w / armband должина без дополнителн

Scroll