Обновено
HEEPDD Антички Гроздобер Автомобил Модел, Минијатурни Метал Стариот Гроздобер Автомобил Модел Деца Модел Играчка за Домашна Канцеларија Десктоп Оркестарот Роденден

HEEPDD Антички Гроздобер Автомобил Модел, Минијатурни Метал Стариот Гроздобер Автомобил Модел Деца Модел Играчка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 573.60

Таписерии Изработка-Гроздобер дизајн и текстура, уникатен и нежна.Направен од висок квалитет на Tinplate материјали, цврсти и издржливи.Црвениот бакар класичен антички автомобили се одличен парче на уметноста, со чувство на време.Прекрасен Изглед-Апстрактната уметност дизајн, јасно слоеви, едноставни и стилски линија преглед, најдобро три-димензионални смисла, цврста текстура, уживајте во убавината на животот да се направи вашиот дом со едноставен и индивидуални.Должина : Околу. 19cm / 7.5 во.Опсегот на Примена-Метал занаети, Тоа е совршен опремување член, да бидат ставени во спалната соба, дома, барови, кафулиња, ресторани, свадба, забавата или други романтични места за декорација.Совршен Подарок-голема домашна декорација, исто така, може да биде испратен како подарок или сувенир за вашите пријатели/љубители/семејство за Роденден или Chrismas Ден, Денот на Таткото, итн.Гаранција за квалитет-Ние снабдување со 1 година гаранција, 30 дена за враќање на пари, 7x24 часа е-мејл поддршка.Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Дома Десктоп Оркестарот Материјал : Калај Боја : Црвена Должина : Околу. 19cm / 7.5 во Пакет Листа : 1 * Класичен Автомобил Модел 1 * Картонска Кутија.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Home Desktop Decor
Material:
Tin
Color:
Red
Length:
Approx. 19cm / 7.5in
Package List:
1 * Classic Car Model :
1 * Carton Box :

Слични производи во категоријата

Гроздобер дизајн и текстура, уникатен и деликатна, стилски и привлечни.Исто така, може да биде испратен

[Материјал] Направени од високо квалитетни материјали, оваа Египетска пирамида модел се цврсти, трајни

Црвен Камион Божиќ Дрво Декорација Дизајнирани со автомобил модел, таписерии и гроздобер, плус мини ел

Овој производ е пченка форма, и многу убави и симпатична за вас да се стави во различни места farmhouse или по

ЗИМСКИ МУЗАТА : Тоа се карактеризира со женската елеганција, во комбинација со тивок и да спие мирно сли

Материјал : Железо.Бронзена Боја.Големина : околу 18*6.5*12cm / 7.1*2.6*4.7 во,Тежина : 220g / 7.8 оз.Биро Оркестарот Един

【Елегантен Дизајн】 : Ова е интересна едрилици украс, мазни линии, и површината со високоодделение злат

Метал Гроздобер Автомобил Модел, Бакар во Боја, Изработени од Железо.Големина : 10.23x4.33x5.51in.Метал Занаети,

Рачно Изработени Железо Мотоцикл.Рачно Изработени Железо Метал Мотоцикл.Изборот Уметничка Скулптура М

Модел : должина x ширина x висина : 28*14*15cm .Возилото Модели скулптурата е дар на избор за Гроздобер Автомоб

Scroll