Обновено
Автомобил Полнач, Сите Метални Автомобил Адаптер за полнење Мини Флеш Одговара USB Автомобил Полнач Двојна Порта Полнење Компатибилен со iPhone 12/11 pro/XR/x/7/6s

Автомобил Полнач, Сите Метални Автомобил Адаптер за полнење Мини Флеш Одговара USB Автомобил Полнач Двојна Порта

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

♦[Smart Двојно-USB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна уреди со полна брзина истовремено, тоа е совршено се вклопува во возило полесни место штекер.Најдобар кул техника usb multiport автомобил gadgets, за само вие или споделување на чело време со еден пријател. ♦[Компактен, Рамна Одговара] : Plug оваа мини двојна USB автомобил полнач во неискористени запалка приклучок за штекер во вашиот автомобил, се претвори во две моќни полнење преку USB порти, кои седат во речиси рамна на површината на штекер. ♦[Одлично Компатибилност] : Компатибилност со i Phone 12/12 pro/12 про max/12 мини/SE 2020/ 11 / 11 Pro / 11 Про Max / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5. ♦[Висок Квалитет, висока Услуга] : Секоја трансакција обезбедува 12-месечен грижете се-слободен гарантираме за да се докаже нашите акцент на квалитетот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата услуга тим ќе ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа. ♦[Елегантен Дизајн] : Нашата двојна USB 3.0 автомобил полнач е направен со отпорно на гребење цинк легура заедно со стилски црна мат површина, обезбедување тоа со модерен изглед.Автомобил Полнач.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

На Storage Tek лента pvc Safe Guide систем ја зголемува безбедноста на податоците и вклучува карактеристики кои мо

Сан Диего Padres.Сан Диего Пилешко.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сит

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција..

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Мултиниво на влакната за да им помогне на темелно чистење.Ротирачки раководител акција со супер квалит

Висок квалитет За 5 УПТ избор на окото downlight, повеќето делови се леене мувла, и тоа е се користи алуминиум

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 226 g Polartec електрична Мрежа ткаенина ру

Погоден за секого : таписерии и лесни погоден за мажи, жени или деца, без разлика дали тоа е удобно патува

Двоен Запис 9 Полиците 8 Дупки 8 Dividers 30" Ширина.Овој тип на Производ име е Tennsco LCT930307 L&T Конфигуриран Само Ст

Двонасочна 90° ротација и теренот прилагодување на агол.Силна товарот дебели панел слободни водат.Се чу

Основната ФУНКЦИЈА : главната функција на ова лого е за поддршка на механички ротирачко тело и да се нам

Совршен Подарок Секој Треба Голема Ќебе, Без Разлика Дали Тие Се 2 Или 102.Живописни Бои Некои Ќебиња Изб

Боја / Крај : Обложена.Температура на бојата : 3,000 К Просечно Траење : 16000 часа.Lumens (светлина излез) : 7900...

ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.ПРО

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

1997 Donruss Ricky Watters Вметнете Фудбал Картичка.Инвентар Објект #3,390 / C Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе би

New York Yankees.Френк Crosetti.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, д

★【Забелешка】 Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избо

Contact Form : SPST (1 Форма B).Output Voltage : 350 V Onstate ResistanceMax : 35 Ω.Input Voltage : 0.9 да 1.4 V Input Current : 50 m AContact Current(Макс) : 120 m A; Isolation

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

Scroll