Обновено
NORLAKE 100436 Casters, Сет Од 4

NORLAKE 100436 Casters, Сет Од 4

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2688.00

Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во високо-квалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Производ Димензија : 5.0"L x 11.0"W x 13.0"H. Опис на Производот 100436, СЕТ ОД 4 CASTERS.Norlake Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во високо-квалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Од Производителот 100436, СЕТ ОД 4 CASTERS.Norlake Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во високо-квалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Изолација целиот кабинет структура и солидно вратата се foamedво место со користење на висока густина, по

9 сертификати.Атрактивни криви вратата дизајн додава голема изглед на кујната settings.75"x16" Капацитет на За

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservic

Нерѓосувачки челик пред се, страни, врвот, врата и решетката (поцинкуван назад и дното).Внатрешни работи

Вистински ОЕМ замена дел.Победа има 250,000 квадратни метри објект и нуди производи кои навистина се "ладењ

Вистински оем замена дел.Delafield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservi

Вистински оем замена дел.За над 65 години, Точно ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о

Број На Предмети : 1 Земја На Потекло : Кина.Пакет Димензии : 5" L X 6" W X 9" H Пакет Тежина : 0.1 Фунти.Арктикот Воз

Вистински оем замена дел.За над 65 години, Точно ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о

Внатрешни работи кабинет се состои од целосна нерѓосувачки челик лагер.Надворешноста кабинет се состо

Категорија : Приказ на Случај, Ладилник Пекарница Димензии (LWH, Wt.) : 34.25 x 77.5 x 53.9 Инчи, 787 Фунти.ХидраKool Пека

Пакет Димензии : 8 L x 17 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 1.4 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : MCC15743 Оскверни MCC157

Вистински ОЕМ замена дел.Победа има 250,000 квадратни метри објект и нуди производи кои навистина се "ладењ

ширина : 5' 10 5 / 8" Длабочина : 5' 10 1 / 8".Висина (без ладење единица) : 7' 2 1 / 4" Висина (со ладење единица) : 8' 7 1 / 4".В

Пакет Димензии : 7 L x 24 H x 6 W (инчи).Пакет Тежина : 1.5 килограми.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 147474 Norlake 147474 З

(оптимална температура опсег за расиплива храна за складирање е 37 до 41 °F (3 до 5 °C)).Организираме овие пол

Тип На Производ : Фрижидер.Објектот Пакет Димензија : 14.0 " L X14.0 " W X14.0 " H Точка Пакет Тежина : 51.4 lbs.Земја На П

Пакет Димензии : 8.128 cms (L) x 59.69 cms (W) x 59.69 cms (H).Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Количина : 1...

Пакет Димензии : 9.0 H x 5.0 L x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност,

Вистински ОЕМ замена дел.Со историја што датира од 1938 година, Traulsen одамна е еден од стандардите за комер

2 Дел 6 Стандард Прилагодливи ЕпоксиднаОбложена Полиците 4 Половина Должина Солидна Врати.Лево / Лево Вр

Перка & кондензаторот цевка се подобрува ефикасноста во високотемпературни средини.Автоматски се Одмр

Вшмукување чаши лесно да се придржуваат до стакло фрижидер или замрзнувач merchandiser вратата.Вратата чокол

КАБИНЕТОТ ИЗГРАДБА : Нерѓосувачки челик кабинет изградба; Нерѓосувачки челик ентериер и екстериер (поц

Точно е undercounter единици се дизајнирани со траен квалитет која ги штити вашите долгорочни инвестиции.Диз

Вистински ОЕМ замена дел.MasterПојас е рок солидна ладење решение за 75 години за службата за храна индустр

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

Тип На Производ : Фрижидер.Објектот Пакет Димензија : 5.0 " L X6.0 " W X9.0 " H Точка Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Земја На Пот

Scroll